Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krzywy zgryz - czy da się coż z tym zrobić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 1:08 pm    Temat postu: Krzywy zgryz - czy da się coż z tym zrobić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie czy da się coś zrobić z krzywym zgryzem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Im szybciej udamy się z tym do lekarza specjalisty, tym szybciej będzie można coś z tym zrobić.
Chodzi o to, aby nie zaniedbywać tego, tylko podjąć leczenie w miarę szybko.

Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj na stronie: https://dbam-o-zdrowie.pl/przyczyny-powstawania-wad-zgryzu-jak-sie-ich-pozbyc/
Doczytaj - tam znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat tego rodzaju schorzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mlodamama21x



Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie,że da się z tym zrobić porządek, nawet szybciej niż myślisz. Jeżeli krzywy zgryz jest wynikiem krzywych zębów, a nie np. krzywej szczęki (kości) to powinno wystarczy zwykłe leczenie ortodontyczne, najlepiej udaj się na wizytę niech ocenią =) ja swoje zęby prostowałam w Luxmedzie w Lublinie i efekt jest zadowalający, praktycznie po 3 miesiącach z pirani Embarassed zamieniłam się w człoweika Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group