Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krzywy podbródek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tentor



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 5:40 pm    Temat postu: Krzywy podbródek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż, mam 20 lat i nierównomierny zarost na podbródku, z jednej strony jest intensywny, a z drugiej właściwie go nie ma - jest bardzo słaby, wręcz znikomy. Ponadto ze strony po której zarost występuje podbródek jest wyższy, a tam gdzie go nie jest on wyraźnie mniejszy, niższy. Nie wiem czy jest to wina kości czy też jest spowodowane to pogrubieniem się warstwy skóry w miejscu gdzie rośnie zarost. W młodszym wieku nie zauważyłem tej przypadłości, jednak może nie byłem na tyle spostrzegawczy. Czy da się temu zaradzić w jakikolwiek sposób? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo denerwuje mnie i niepokoi powyższy problem, także nie wiem do jakiego lekarza ewentualnie się udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janek25



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto skorzystać z konsultacji u dr Boligłowy, gość ma pojęcie o różnych problemach, ja jestem zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NatkaBuk21



Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei szczerze polecam dr Pabiańczyka, który pomógł z podobnym problemem mojemu narzeczonemu. Korekta podbródka pomogła uzyskać naturalny wygląd, a zarost nie prezentuje się już tak żle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 12:27 pm    Temat postu: Re: Krzywy podbródek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tentor napisał:
Otóż, mam 20 lat i nierównomierny zarost na podbródku, z jednej strony jest intensywny, a z drugiej właściwie go nie ma - jest bardzo słaby, wręcz znikomy. Ponadto ze strony po której zarost występuje podbródek jest wyższy, a tam gdzie go nie jest on wyraźnie mniejszy, niższy. Nie wiem czy jest to wina kości czy też jest spowodowane to pogrubieniem się warstwy skóry w miejscu gdzie rośnie zarost. W młodszym wieku nie zauważyłem tej przypadłości, jednak może nie byłem na tyle spostrzegawczy. Czy da się temu zaradzić w jakikolwiek sposób? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo denerwuje mnie i niepokoi powyższy problem, także nie wiem do jakiego lekarza ewentualnie się udać.

Chirurg plastyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam tak jak pisze tutaj osoba powyżej skontaktowanie się z lekarzem chirurgiem plastykiem Powinien obejrzeć Twój problem oraz zaproponować Ci działanie. W wielu przypadkach nie ma koniecznosci przeprowadzania skomplikowanej operacji plastycznej bo da się wiele poprawić kwasem hialuronowym Wbrew pozorom nie jest to jedynie rozwiązanie stosowane do wypełniania zmarszczek, ale również do poprawiania niektórych części ciała takich jak nos czy podbródek. Zerknij sobie na zdjęcie poniżej.

Polecam tę klinikę w Łodzi
https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/chirurg-plastyczny

Wykonywałam tam pokrewny zabieg i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group