Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krzywy brzuch

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcelina



Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 10:27 pm    Temat postu: krzywy brzuch Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc
mam pytanie, moze ktos mi odpowie, od dwoch dni wydaje mi sie, ze moj brzuch jakos tak sie skrzywil, jestem w 10tyg. ciazy, no i martwie sie czy to moze oznaczac cos zlego, bo przeciez dziecko nie jest jeszcze takie duze, zeby moglo wybrzuszyc mnie w jednym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze przejdz sie do lekarza..byc moze tylko Tobie sie tak wydaje... Wink wizyta napewno nie zaszkodzi a Ty bedziesz spokojniejsza Cool Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no idź do lekarz, będziesz spokojna, ale wydaje mi się jednak, że podczas ciąży zwracasz uwagę na każde najmniejsze szczegóły, które nie muszą mieć związku z urazami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka1977



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Francja
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z dziewczynami, w ciazy zwraca sie uwage na rzeczy ktore czasami sa niegrozne, lub jestesmy przewrazliwione i widzimy wszystko ciut inaczej Very Happy bardziej przerazliwie, nie potrzebnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group