Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie z odbytu, jelita plus wyniki morfologii.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igor_k



Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 4:51 pm    Temat postu: Krwawienie z odbytu, jelita plus wyniki morfologii. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, chciałbym zadać pytanie odnośnie moich dolegliwości jelitowych. Mam 25 lat, od kilku miesięcy podczas wypróżniania pojawia się krew, jest jej coraz więcej. Krew na stolcu ale również poza stolcem. Czasami mam uczucie, że nie do końca się wypróżniłem. Chodzę do toalety częściej niż wcześniej. Czuję się delikatnie osłabiony mam małe zawroty głowy, podejrzewam, że to przez utratę krwi. Podczas czynności higienicznych wyczuwam w odbycie małe guzki ale wydaje mi się, że one nie krwawią a na pewno nie bolą podczas dotykania. Nie odczuwam też bólu podczas wypróżniania. Brzuch mnie również nie boli ale odczuwam dyskomfort, uczucie podobne do pieczenia w okolicach pępka ale również po obu stronach brzucha. Załączam swoje badania krwi robione kilka dni temu. Podejrzewacie co to może być? Smarowałem odbyt maściami, stosowałem czopki, diohespan, nic się nie poprawiło. Badanie u proktologa mam dopiero za miesiąc. Kilka lat temu wykryto u mnie zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, mam też kamienie w pęcherzyku żółciowym. Na początku roku miałem robione badania pod kątem zostania dawcą szpiku i wszystko było ok, morfologia też.

https://imgur.com/a/6pnmb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nazz



Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
o problemie krwi w kale możesz poczytać na stronie https://adamed.expert/krew-w-kale mi te informacje bardzo pomogły dzięki temu dowiedziałem się jakie było źródło problemu i mogłem je wyeliminować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opis objawów pasuje do hemoroidów, ale może to być też coś z jelitami. Nie jestem w stanie zinterpretować załączonych badań, najlepiej zgłoś się z tym do proktologa. Objawy z tego co opisujesz są mocno nasilone, więc lepiej byś nie zwlekał. Najlepiej zgłoś się do docent Kołodziejczak do warszawskiego szpitala św. Elżbiety. Tam terminy przyjęć nie są tak odległe, a jeśli opiszesz objawy jest duża szansa, że dostaniesz się na cito
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arek454



Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to jest normalne teraz

__________________________________________
lampy maxlight
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group