Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia w 7 dniowych przerwach- przesunięty

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rudzik



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:03 pm    Temat postu: krwawienia w 7 dniowych przerwach- przesunięty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dotyczace tego ze stostuje od roku antykoncepcje ... i chcialam sie dowiedziec czy jak sie robi ta przerwe 7 dniowa to czy zawsze sie dostaje okres czy jezeli sie jest w ciazy nie ma nic ... bo kiedys czytalam cos ze mozna miec przerwe, miec okres a byc w ciazy ... prosze o pomoc ...

----- edit by Paweł:
Prosze nie pisać tematów "pomocy" i to zwłaszcza WeRsAlKa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wszystko jest wporządku, to normalnie nastąpi krwawienie, jeżeli coś będzie nie tak, może pojawić się skąpe plamienie, które będzie trwać krótko, skontaktuj się wtedy najszybciej z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rudzik



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlansie teraz mialam 2 dni okres i jeden strasznie slaby ze prawie nic sie nie lalo ze mnie ... a na dodatek co zjem mnie berze na wymioty Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli bierzesz tabletki to dlaczego się przejmujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rudzik



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo moja jedna kolezanka tez brala tabletki i zaszla ... a te mdlosci mi nie pasuja Sad ja nawet obiadu nie moge zjesc ... chyba ze mdlosci moga byc spowodowane nerwami ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś niepewna to zrób test ciążowy, ale moim zdaniem za bardzo bierzesz sprawe do siebie.. Wink Napewno jest dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group