Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krótkie wędzidełko a prezerwatywa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tajemniczy93



Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 11:37 pm    Temat postu: Krótkie wędzidełko a prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dawno miałem zabieg wydłużania wędzidełka, ale nie jestem pewien czy będę mógł stosować prezerwatywy. Napletek sam też mi się nie zsuwa podczas wzwodu. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 1:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jak dawno był zabieg. Najpierw wszystko musi się wygoić i wrócić do normy.

Piszesz że napletek ci się nie zsuwa..Nie stwierdzono u Ciebie stulejki?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tajemniczy93



Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zabieg był jakies 2-2,5 miesiąca temu. Ręką mogę bez problemu zdjąc napletek, więc napewno to nie stulejka. Ale podczas wzwodu jak naciągnę napletek do końca to po puszczeniu powraca pod żołądź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 4:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest normalne...Nie masz się czym martwić. Prezerwatywy spokojnie możesz stosować. Musisz ściagnąc ręką napletek, nałożyć prezerwatywę gdzieś do 3/4 długości penisa, potem lekko zsunąc napletek i rozwinąc prezerwatywę do konca.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tajemniczy93



Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za pomoc ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group