Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krótkie cykle miesiączkowe

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:49 pm    Temat postu: Krótkie cykle miesiączkowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:) mam pytanko przez ostatnie miesiace mam bardzo małe cykle miesiaczkowe:( trawja one 20, 19, a nawet 18 dni zawsze miałam krótkie cykle ale nie do przesady:( czy moze to o czymś świadczyc przeciez miesiaczkuje już około 7 lat i uwazam ze to nie jest normalne miec co 20 dni okres:( dzieki za pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciezko powiedziec. Gdybys miala takie krotkie od poczatku to nie bylo by powodow do obaw. Ale jesli skrocily ci sie ostatnio to wybierz sie do ginekologa bo takie nagle zachwianie cyklu zawsze trzeba skonsultowac z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plamer



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm...takie krótkie cykle są z tego co czytałem bezowulacyjne...łatwo to sprawdzić - termometr w pochwe i jesli w ciągu całego cyklu nie zmieni ci sie temperatura to znaczy ze zwyczajnie nie masz owulacji, a wtedy to juz na pewno trzeba sie zgłosic do lekarza. Zresztą po to są ginekolodzy, którzy nie gryzą, żeby do nich chodzic z takimi problemami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha mam pytanie bezowulacyjne tzn ze moge byc bezpołodna?? a dzieki wielkie za odp ide do ginekologa i to jak najszybciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plamer



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od razu zakładasz najgorsze Wink Zresztą to jest tylko hipoteza ze są to cykle bezowulacyjne...no i na pewno jest to bezplodność chwilowa...bo zazwyczaj sa to sprawy hormonalne, a to sie leczy. Tak czy inaczej nikt ci lepiej nie pomoże niż ginekolog Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle bezowulacyjne to rzecz zupelnie normalna i zdarzaja sie kazdej kobiecie. Jednak jesli cos wskazuje na to ze powtarzaja sie raz po raz i wogole przy kazdym dluzszym zachwianiu cyklu trzeba poradzic sie lekarza bo to swiadczy o zachwianiu rownowagi hormonalnej. Ale nie ma co panikowac. To absolutnie nie znaczy ze jestes bezplodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilonka
Gość









PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze mialam bardzo obfity okres a ostatnio byl bardzo skompy dlaczego tak jest ze teraz byl taki skapy jakie moga byc tego powody zaznaczam ze robilam sobie test ciazowy i wyszedl negatywny
Powrót do góry
ilonka
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo prosze o odpowiedziec na moje pytanie prosze
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może jesteś na coś chora. Byłaś u ginekologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 5:00 pm    Temat postu: ciąża !? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym się zastanowił.
Być może jesteś w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group