Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty w uchu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pewex



Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 11:15 am    Temat postu: Krosty w uchu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczów. Moim problemem są krosty w uchu. Co jakiś czas, ale dość regularnie pojawiają mi się w uszach bojące krosty. Nie bardzo wiem czego mogą być powodem ani jak szybko się ich pozbyć. Co prawda znikają same, ale dopiero po ok 3-4 tygodniach. Czy ktoś coś wie na ten temat? Piszcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chris72



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam podobny problem. Gdzieś czytałem, że powinno się iść z tym do lekarza rodzinnego i dodatkowo zrobić badanie glukozy na czczo. Ja kupiłem maść z antybiotykiem, posmarowałam i faktycznie szybciej znikło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
filemon



Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem podobny problem i zona zaparzyła mi szalwie, nasaczylem nia wacik, przemywalem kilka razy dziennie przez 3 dni i zeszlo. To chyba normalny pryszcz byl, wiec sie tym jakos nie przejalem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pisarz



Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrym sposobem na twarde i bolące pryszcze (nie tylko te w uszach) jest maść ichtiolowa. Świetnie i bardzo szybko wyciąga ropę i działa silnie antybakteryjnie. Kiedyś tez zrobiła mi się taka gula w uchu, posmarowałem właśnie ta maścią na noc i rano była prawie niewyczuwalna...co prawda poduszka nadawała sie do prania, ale warto było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
igła-z-nitką



Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na krosty w uszach i innego rodzaju pryszcze od dawna używam tez szałwii. Zawsze mi najbardziej i najszybciej pomaga. W ogóle jestem zwolenniczką raczej naturalnych metod leczenia takich pojedynczych zmian skórnych. Taki nasączony wacik szałwia na prawdę działa cuda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group