Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty na plecach

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukaszek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 9:36 pm    Temat postu: Krosty na plecach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem mianowicie ostatnio wyskoczyły mi krosty na plecach i to cała masa, nie mam pojęcia od czego to może być, mam to po raz pierwszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie to chrosty? Może zwyczajne potówki? Znikają po kąpieli?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukaszek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie nie, biorę prysznic kilka razy nawet, są białe, wypełnione ropą małe, cos jak te na twarzy, czasem jak je wycisnę to krwawią lekko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to wygląda na zwyczajne pryszcze... Masz problemy z trądzikiem?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to napewno pryszcze jeśli nagle się pojawiły to może być związane ze zmianą diety albo np z braniem sterydów a jeżeli masz problem z trądzikiem na twarzy albo na ramionach to mógł się on poprostu przenieśc też na plecy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgłoś się natychmiast do dermatologa.. im szybciej coś zastosujesz tym szybciej znikną powodzenia
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukaszek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam trądzik więc wizyta u dermatologa potrzebna??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak potrzebna dermatolog zapisze ci jakieś odpowiednie leki ale uprzedzam cię że przeważnie niesą one tanie możliwe że jak masz dużo pryszczy to przepisze ci np jakąś maść z antybitykiem a im szybciej pójdziesz tym szybciej ci znikną. A jeśli ci to nieodpowiada to możesz iś do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy koszt około 60zł ale co jakiś czas musisz to ponawiać ale osobiście radze ci lekarza bo oni się na tym najlepiej znają a kosmetyczka może ci jak się niezna zrobić jeszcze wiekszy bałagan niżmasz tylko jak dermatolog zapisze ci leki to stosuj je regularnie bo tak od czasu do czasu to są marne efekty a i najlepiej niewyciskaj pryszczy bo są w nich bakterie i jak je wyciśniesz to roznosisz je po całej twarzy lub plecach takie błedne koło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wronka



Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie radzę nikomu drapać krostek lub smarowac byle czym np niepsrawdzonymi kremami, maściami lub domowymi maseczkami. Pierwszą czynnością jaką powinno się zrobic jest wizyta u dermatologa. Musi okreslić jaki rodzaj trądziku to jest i jakie są przeciwskazania. Nie polecam robić okładów z warzyw, jak wiadomo sztuczny nawóz króluje na polach. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dianakaelmo12



Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzę wybrać się do specjalisty ! nie warto kupować niepotrzebnych leków z apteki - mogą tylko pogorszyć sytuację ! Mój dermatolog dokładnie zbadał i przepisał leki dostosowane do mojej cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group