Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty na brodzie - pomocy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noz



Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 12:10 am    Temat postu: Krosty na brodzie - pomocy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://drive.google.com/file/d/0BytWfGjDZwIvNUxIdG4zZjVKOU0/view?usp=sharing

Przez noc na brodzie pojawiło mi się takie coś...
Nie powiem, cerę mam problematyczną, ale takiego nagromadzenia wyprysków w jednym miejscu nie miałam nigdy. Po jednym dniu przypominają małe pryszczyki, trochę swędzą, są zaczerwienione. No i wyskoczyły w jedną noc.
Wyglądają po prostu paskudnie. Wstydzę się wyjść z domu. Ręce mi opadają, nie wiem, co to jest...

Tak, jestem blondynką.

Czy może ktoś coś wie? Jestem w tym momencie za granicą i nie mogę udać się do lekarza. Z góry dziękuję za pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olek44m
Spamer


Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje nie pisać na forum tylko udać się do lekarza, bo ludzie będą zgadywać i Ciebie straszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też proponuję iść do dobrego dermatologa. Nie czekaj aż rodzinny da skierowanie tylko idz prywatnie np. przez ranking.abcZdrowie.pl można się umówić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasieńka28



Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepszym wyjściem będzie udanie się do dermatologa. Proponuję też zmienić pielęgnację, kosmetyki Cetaphil (emulsja micelarna do mycia twarzy i krem cetaphil da ultra) są przeznaczone do skóry problematycznej i łagodzą podrażnienia. U mojego dziecka na różne podrażnienia/alergie skórne się sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie... dla mnie tutaj nie obejdzie sie bez wizyty u specjalisty. Sama przerabiałam coś podobnego i próbowałam wyleczyć wysypke domowymi sposobami, ale u mnie był to poczatek tradziku jak powiedział Doktor Konrad Lewandowski. Ostatecznie na szczescie leczenie nie było długotrwałe bo doktor od razu zaproponowal mezoterapie bezigłowa PRX - T33 PEEL kwasami. Rzeczywiscie z tego co pozniej czytalam tutaj http://drkonradlewandowski.pl/mezoterapia/ to jedna z najczesciej stosowanych metod na tradzik czy wysypki, ale tez jesli chodzi o poprawe kondycji cery, ktora potrzebuje co jakis czas bodźca do produkcji kolagenu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krosty na brodzie mogą świadczyć o problemach z hormonami. W takiej sytuacji warto jest zbadać czy przypadkiem nie mamy problemów z hormonami oraz próbować je wyregulować.

Oprócz tego pomoże

maść ichtiolowa - wpływa na szybsze wysuszanie sie pryszczy https://zdrowie.tvn.pl/a/sklad-zastosowanie-i-dzialanie-masci-ichtiolowej-masc-na-tradzik-i-czyraki
ograniczenie stresu
zdrowa dieta
naturalna pielęgnacja
oraz ograniczenie wyciskania pryszczy ( wyciskanie pryszczy jeszcze bardziej roznosi bakterie po skórze)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group