Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty na brodzie - pomocy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noz

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 12:10 am    Temat postu: Krosty na brodzie - pomocy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://drive.google.com/file/d/0BytWfGjDZwIvNUxIdG4zZjVKOU0/view?usp=sharing

Przez noc na brodzie pojawiło mi się takie coś...
Nie powiem, cerę mam problematyczną, ale takiego nagromadzenia wyprysków w jednym miejscu nie miałam nigdy. Po jednym dniu przypominają małe pryszczyki, trochę swędzą, są zaczerwienione. No i wyskoczyły w jedną noc.
Wyglądają po prostu paskudnie. Wstydzę się wyjść z domu. Ręce mi opadają, nie wiem, co to jest...

Tak, jestem blondynką.

Czy może ktoś coś wie? Jestem w tym momencie za granicą i nie mogę udać się do lekarza. Z góry dziękuję za pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olek44m
Spamer

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje nie pisać na forum tylko udać się do lekarza, bo ludzie będą zgadywać i Ciebie straszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1