Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krostki pryszczyki okolice intymne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiek12



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 6:08 pm    Temat postu: Krostki pryszczyki okolice intymne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam następujący problem mianowicie parę miesięcy temu od byłem niezabezpieczony stosunek seksualny i po tym czasie niedawno poczułem swędzenie oraz pojawiły się małe pryszczyki na praciu oraz okolicach intymnych. Znikają czasem ale finalnie i tak są nie da się ich ani wymusić ani zdrapac co to może być? [/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze jakas infekcja? od tego sa gumki zeby ustrzec sie przed takimi sytuacjami.
czesto Cie swedzi?

na takie dolegliwosci dobra jest masc Clotrimazolum( o ile jest to grzybica ),tania i skuteczna. moze warto byłoby pojsc do lekarza?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helenka99



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może być objaw infekcji powinnaś więc podjąś odowednie leczenie by infekcja się nie nasilala.Ja też miałam podobne objawy i stosowałam wtedy invag który bardzo mi pomógł,w szybki sposób odbudował moją flore bakteryjną pochwy i dolegliwości znikneły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helenka99 tu nie chodzi o mnie a o Krzyska wiec po co mu invag??? Confused Shocked
przecie to dla kobiet Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo helenka99 go najwidoczniej stara mocno rozreklamować Razz
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group