Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krostki na twarzy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm...a bierzesz może tabletki antykoncepcyjne?może zmienilas podkład, puder,jakis krem, balsam coś z tych rzeczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ogóle jakich używasz kosmetyków?
Po kuracji differinem (skoro go bierzesz to dokończ) polecam wizytę u kosmetyczki, a tego dermatologa sobie odpuść... sam się nie zna na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gina83



Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 1:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak uwazam, ze najlepiej sobie go odpuscic. jesli chodzi o kosmetyki, to zmiany ich nie wplywaja jakos znaczaco na te krostki. jakis czas probowalam nie uzywac do mycia twarzy wody, czego nigdy wczesniej nie robilam bo zawsze czulam sie "brudna" myjac mleczkami i tonikami. no ale coz, okazalo sie, ze woda nie ma tu nic do rzeczy. tabletek antykoncepcyjnych nie uzywam. nie mam pojecia skad to sie bierze i dlaczego utrzymuje sie tak dlugo. zadnych radykalnych zmian nie blyo w rodzaju zmiany diety, tabletek anty czy innych lekow. moze oczyszczanie u kosmetyczki cos da. mysle ze do konca nie pozbede sie dzieki temu zrodla problemu ale mozliwe ze zlagodze skutki. moze to jakas bakteria? dziekuje za zainteresowanie tematem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 1:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie myślałaś o mikrodermabrazji?podobno pomaga...ale to już kosmetyczka zdecyduje czy u Ciebie można jak są takie zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gina83



Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tym wlasnie myslalam. chodzilo mi tu glownie o blizny. itak narazie musze poczekac z tym differinem, moze w tym czasie uda mi sie odlozyc pieniadze na mikrodermabrazje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to w takim razie trzymam kciuki żeby pomogła. pisz jaki jest efekt bo sama chciałam tej mikrodermabrazji spróbować tylko nie wiem czy naprawdę pomaga...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mikrodermabrazja jest skuteczna naprawdę, tylko należy wziąść kilka zabiegów - ale to jeszcze zależy od zaawansowania plam.
No ale najpierw wylecz sie z tych krostek, dopiero lecz plamy mikrodermabrazją. aa - nie ciśnij ich sama, to ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gina83



Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja znajoma namawia mnie na mikrodermabrazje. ona miala ja tylko raz ale mowi ze juz po pierwszym razie zauwazyla efekty. jak juz sie zdecyduje to dam znac co i jak. mam nadzieje, ze ja tez bede mogla ja polecac innym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Parszywek



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 10:19 pm    Temat postu: Krosty na twarzy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od pewnego czasu, mianowicie od 2 gimn. a jestem w 3 na twarzy cały czas mam i wyskakują mi nowe krosty,chyba typu zaskróniaki, wągry i duuuuuże czerwone z białymi czopami.
I teraz pyt. czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie sie tego w większym stopniu niz polowa albo calkiem ??

---edited by Mała Mi---
Temat przenosze w odpowiednie miejsce miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group