Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosta na penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
problematycznyarbuz



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Miasto
PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 3:30 pm    Temat postu: Krosta na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, wczoraj w nocy tak z niczego wyskoczyła mi krosta na penisie.
Nie boli nie swedzi, nic. Użyłem na niej antybiotyku o nazwie Davercin.

czy to jest coś poważnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matrix_55



Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/biale-krosty-na-jadrach-vt17583.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
issasq



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 12:40 pm    Temat postu: krostka u chłopaka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zauważyłam, że mój chłopak Tomek ma krostki na penisie. Co może być tego przyczyną, czy to jest zaraźliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 04, 2014 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy go przypadkiem nie swędzi? Mój też kiedyś miał, okazało się że to była infekcja (oboje mieliśmy jak się okazało) i ginekolog przepisał nam maść z antybiotykiem, więc najlepiej jak wyślesz go do lekarza lub sama pójdziesz do ginekologa, bo być może masz infekcję a o tym nie wiesz... Kiedyś coś podobnego (krosty+łuszczący się naskórek) mu się zrobiło od mydła jakiego używał, jak zmienił na zwykłe szare to mu zeszło więc może nic poważnego, ale lepiej wybrać się do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 04, 2014 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz jest najlepszą opcją. Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
issasq



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorka, trochę mnie nie było ostatnio Wink Te krostki są takie dziwne, białe, małe wypustki. Nie ma w nich ropy, nie mam pojęcia, co to może być, a Tomek nie jest za bardzo chętny na pokazywanie swojego sprzętu lekarzowi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MonikaT



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 11, 2014 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to prosaki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group