Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kroplówka po utracie przytomności podczas oddawania krwi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bulbulator91



Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2018 8:57 am    Temat postu: Kroplówka po utracie przytomności podczas oddawania krwi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

z różnych przyczyn miałem dłuższą przerwę w oddawaniu krwi. Usiadłem na fotel, dostałem piłeczkę do ugniatania i polecenie, aby ugniatać żeby szybciej poszło. Polecenie było nieprecyzyjne.. zapomniałem, że nie należy się śpieszyć przy oddawaniu krwi i ugniatałem energicznie piłeczkę. Wynik 450 czy 500 ml w 2-3 minuty. Maszyna piknęła, zaskoczona pielęgniarka podeszła, rzuciła okiem na krew, na mnie i zapytała czy dobrze się czuję?. Jako prawdziwy mężczyzna odpowiedziałem "oczywiście, że ta.." (w tym miejscu zemdlałem). Po chwili obudziłem się z zaaplikowaną kroplówką.. reszta niestotna.

Po zakończeniu kuracji kroplówką pielęgniarki zgodnie stwierdziły, że teraz wyglądam dużo lepiej niż przed oddawaniem krwi. Obejrzałem się w lustrze i.. rzeczywiście. Efekt był piorunujący, zniknęły cienie pod oczami i ogólnie cera wyglądała znacznie zdrowiej. Efekt utrzymał się cały dzień, nazajutrz niestety w zasadzie powrót do poprzedniego stanu.

Dlatego mam pytanie do forumowiczów:
Co dostałem w tej kroplówce? Jak mógłbym uzyskać taki efekt bez kroplówki, za pomocą diety czy jakichś witamin/odżywek?

Żadnych alergii nie mam stwierdzonych. Wysypiam się dobrze, jem dużo (może nie super zdrowo, ale rzadko jem śmieci typu fast food/chipsy) Wcinam mocne witaminy Olimpu - mimo to zazwyczaj wyglądam jak śmierć w porównaniu do stanu po tej kroplówce.

Ktoś coś wie, ma jakiś pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group