Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kriolipoza-Kraków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MariaT43



Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 4:27 pm    Temat postu: Kriolipoza-Kraków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Od lat borykam się z nadprogramowymi wałeczkami z okolicy brzucha i bioder których nie mogę się pozbyć. Znajoma poleciła mi zabieg kriolipozy . To nowoczesna metoda rozbijania tkanki tłuszczowej na elementy metabolizowane przez organizm z użyciem niskiej temperatury. Ja korzystałam z salonu [zakaz reklamy na forum] i bardzo go polecam gdyż mają nowoczesny sprzęt przy pomocy którego zabieg jest bezpieczny i znacznie krótszy niż w innych a poza tym są najbardziej konkrecyjni w Krakowie jeśli chodzi i cenę. Gorąco polecam !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group