Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krew z penisa Co to ma znaczyc?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TakiJedenX



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 2:08 am    Temat postu: Krew z penisa Co to ma znaczyc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Moze ktos z Was mi pomorze, mianowicie dzis podczas stosunku z kobieta w momencie kiedy mialem juz sie spuszczac zamaist spremy pociekla mi krew kilkanascie kropel. A wytryskiu nie bylo. Troche sie zaniepokoilem ale za 2 godziny powtorzylismy i bylo juz oki to znaczy moglem sie spuscic. (wydaje mi sie ze wiazadelko si enie naderwalo bo jest naswoim miejscu) wyraznie bylo widac jak krew wyplywa z penisa Mad

Zdarzylo sie kiedys komus cos podobnego i czy jest to jednorazowa "wpadka" czy musze udac sie z tym do lekarza Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja ASSS
Gość









PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 4:41 pm    Temat postu: WITAM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mialem taka okolicznosc ale sperma razem z krwia moze mi ktos powiedziec co to sie dzieje ??? I czy mam tez sie udac z tym do lekarza???
PO Embarassed MOCY !!!
Powrót do góry
Blacków Dwóch



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu na pewno nie chodzi o wędzidełko, jeśli krew wypływała z cewki. Należy udać się jak najszybciej do lekarza.

Ostatnio zmieniony przez Blacków Dwóch dnia Sob Mar 18, 2006 9:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja ASSSS
Gość









PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 6:43 pm    Temat postu: ale jak to Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja mam 16 lat i nawet nie wiem do jakiego lekarza mam sie udac ??? pomocy !!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group