Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krew w spermie

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heidi22



Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 4:35 pm    Temat postu: krew w spermie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie a mianowicie chodzi o to ze wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem i gdy juz dochodzil i wyjal swojego czlonka zamiat spermy byla krew mial cale rece we krwi.potem jak go dotykalam rowzniez pojawiala sie krew w sumie bylo jej sporo.prosze o pomoc co to oznacza?i czy dostanie sie krwi podczas stosunku moze grozic ciaza?i dlaczego zamiast spermy pojawila sie krew?dziekuje za kazda odpowiedz pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do zapłodnienia może dojść tylko i wyłącznei w tedy gdy plemniczek dotrze do jajeczka które znajduje sie w jajowodzie.

A plemniczek może dostac sie tylko gdy jest wytrysk (penetracja bez wytrysku nic nie da).

A krew jest zupełnie oddzielną sprawą, najprawdopodobniej doszlo do naderwania wendzidełka. Wendzidelko przytrzymuje napletek (ale nie powino krępować go - napletek powinno iść zsunąć do samego końca bez żadnego problemu).

Nie jest to nic strasznego, chodz najlepiej gdy zobaczy to lekarz, tak dla pewności. Zdarza sie to wcale nie tak żadko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heidi22



Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 11:12 pm    Temat postu: Q! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie Pawel za szybka odpowiedz!
tylko zastanawia mnie jedna rzecz bo dosc zcesto sie tak
kochalismy i ani razu taka sytuacja nam sie nie zdarzyla!
wogole to myslalam ze podczas stosunku gdy moj partner sie wycowal
to doszlo do wytrysku a tu patrzymy cala reka we krwi-czyli tak
jak by zamsiat spermy byla krew-bardzo duzo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Istotny problem polega na tym iż nie widzieliście wytrysku krwi.

Sprawdzcie najpierw czy napewno na członku nie ma żadnych ranek, otarć (gdy jest wstaie spoczynku Wink to otarcia czasem wydają sie nie groźne, ale pamiętajcie że cała twarda przyjemność jest dzieki krwi która szybciej i w zwiększonej ilości przepływa przez caiło jamiaste z którego jest zbudwany) aby uniknąć niepotrzebnego zachodu no i oczywiście stresu. Zwykłe otarcia czy ranki nie wymagają jakieś szczególnej kontroli u lekarza, jezeli nic sie z tym nie dzieje ranak czy otarcie goi sie prawdlowo dba sie o higiene oraz nie nadwyręża go (tutaj kieruje to do ciebie w większej mierze - jak i do niego aby sam też pewstrzymał sie) to wszystko powinno sie zagoić i po kłopocie - gdyby jednak okazało sie że coś nie tak z ranką to warto udać sie do lekarza.

Poważniżniejszą sprawą było by gdyby okazało sie że żadnje ranki czy otarcia nie ma. W tedy sugerowało by to na wytrusk krwi.

Wytryski krwi to juz niepokojąca rzecz. Naprawde warto skonsultowac to z lekarzem, bagatelizowanie tego może doprowadzić do bezpłodności.

Powodów może być wiele i nie chciał bym teraz bawić sie w jasnowidza. Myśle że lekarz wszystko wam wyjaśni.

Aha pozostaje jeszcze kwestia lekarza. Widzisz faceci to takie małe zwierzątka które czasem są bardzo strachliwe. Często wychodzi to gdy własnie trzeba zrobić jakieś badania dotyczące naszej męskości. Rozumiem że chcesz dla niego jak najlepiej, dlatego uprzedzam o takiej ewentualności jak wykręty "e tam raz sie zdarzyło, napewno wszystko wporzadku jest, to taki przypadek" oj odpowiedz na tekie wykręty musi być stanowcza, dla niego może być to naprawde ciężki stres (a najczęsciej to najgożej jest przed tym wszystkim, w gabinecie jakoś puźniej leci, badania też przezyje, a na koniec okazuje sie że wszystko jest do wyleczenia, ale co to było przed tym wszystkim, hmmm lepiej nie wspominać, kurz i wiater). Postaraj sie go wesprzeć, chodz uegłość w tym temacie za dużo nie da, faceci tak mają że dla świętgo spokoju duszy wolą żyć w niewedzy i wmawiać sobie że wszystko jest wporzadku.

Owszem to uogulnienie, nie twierdze że kazdy faceta tak ma, uprzedzam tylko o czymś co jest często spotykane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heidi22



Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Pawel za kolejne wazne dla mnie informacje
mam jeszcze pytanko
to znaczy chodzi o to ze jak dotykalam czlonka mojego chlopaka
to jak jeszcze nie widzialam ze to krew-a myslalam ze to sperma
byla w sumie taka sama gesta jak sperma
wiec mogl byc to wytrysk spermy o tkorym pisales?
i czy taki wytrysk jest niebezpieczny?
to znaczy chodzi mi czy mozna ewentualnie zajsc w ciaze gdyby dostal sie do srodka?
kolejna sprawa jest taka iz zauwazylam ze u mojego chopaka wczesniej przed tym zajsciem z ta krwia za kazdym razem jak sie kochalismy
ze jego sperma nie jest biala-co zauwazylam u moich wczesniejszych
partnerow lecz przezroczysta i wogole jakas taka inna
a ta sytuacja z krwia zdazyla nam sie pierwszy raz
jesli mozesz Pawel to prosze wypowiedz sie w tej kwestii
z gory dziekuje bardzo
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolor konsystencja oraz smak spermy zależy od paru czynników.
Nawodnienia organizmu
Diety
Używek
ilości zmagazynowanego materiału (taka ciekawostka jedna partia plemników tworzy sie przez 72 dni Wink z ilościa ejakulantu bywa róznie, ale też ma pewne granice) dlatego sperma może być żadsza, nieco bardziej przeźroczysta.
Co do smaku to, wystarczcy nie palić, jesć owoce oraz nie być odwodnionym, a smak naprawde może być zaskakujący.

No niestety ja nie moge określić (poprostu nie mam jak) czy oprucz tej krwi był wytrysk czy tez nie. Mogło a nie musiało. W tym wypadku to nie panika lecz realne szanse, być może i doszło do wytrysku, chodz nie musiało.
Cierpliwości i spokoju bedziesz musiała mieć dość dużo i poczekać do następnego okresu, jeżeli z nim będzie coś nie tak to zrobić test ciążowy.

Krew z cewki moczowej zawsze jest złym znakiem który naprawde trzeba skontaktować z lekarzem.

A co on na to wszystko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heidi22



Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Pawel za te informacje
co do Twojego pytania co on na to
to powiem szczerze ze nie chce na ten temat rozmawiac
i powiedzial ze wszystko jest ok
wydaje mi sie ze po prostu sie krepuje


a jesli chodzi o te krew i stosunek
to czy jesli przed wytryskiem moj chlopak sie
wycowal-tak jak zawsze to robil-to mysle ze nie ma obaw ze moglabym byc w ciazy?
jak sadzisz?
zastanawia mnie jedna rzecz-dlaczego tej krwi bylo tak duzo

pozdrawiam Cie Pawel goraco i dziekuje za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżęli wyszedł tak jak zwykle przed orgazmem to nic sie nie powinno stać i ciąża jest niemożliwa.

A skąd tej krwi tyle. Być może nie jasno napisałem wcześniej. A może nie tak bezpośrednio.

Penis składa sie z mięśni gladkich (ciekawostka: na skórcz i roskórcz tego mięśnia nie ma wpływu, działa instynktownie) oraz ciała jamistego.

Ciało jamiste to takie cialo przez które przepływa krew, ale ilość i prędkość tego przepływu jest regulowana osobno niz reszty krwiobiegu.

Gdy zaczynasz biegać na bierzni to krew zaczyna płynąć szybciej we wszystkich tętnicach i żyłach. Ciało jamiste jest osobno "zarządzane".

Dzięki temu iż przez te ciało jamiste przepływa większa ilość krwi oraz szybciej ona płynie penis sie powiększa. (kolejna ciekawostka: wszystkie zdięcia czy filmy z ogromnymi penisami to komputerowa zabawa, ci ludzie poprostu udusili by sie bo za duzo krwi odpłyneło by do ciała jamistego i nie miało by co transportować krwi do reszty organizmu w tym muzgu; dlatego na mieśnie gładkie oraz przepływ krwi w ciele jamistym nie ma sie kontroli - obrona układu przed pomyłką samego siebie - bardzo dawny mechanizm który dobrze że jest Wink )

Penis jest najbardziej ukrwioną cześcią ciała. (kolejna ciekawostka: jak byś chciała kiedyś zabić faceta wystarczy zamachnąć sie nożem koło jego przyrodzenia, sprawisz wiele bólu a śmierć jest tak szybka jak przecięcie tętnicy udowej Wink - a wydaje sie że w czasie spoczynku to takie małe niewiadomo co Razz)

Staram sie nie oceniać postępowania ludzi którzy tutaj piszą, moge jedynie spróbować nakłonić (a co wyierzesz to juz twoja decyzja) abyś porozmawiała znim na ten temat. To zdarzenie to wcale nic takiego i wymaga konsultacji z lekarzem.
Objawy mineły, a on najprawdopodobniej liczy na to że to sie nie powtorzy, bojąc sie o to że gdy spróbuje co kolwiek z tym zrobić to koniec z nim. Woli odwlekać bycie "eumuchem".
Co jest wielką bzdurą bo większość rzeczy można wyleczyć jeżeli sie nie zwleka z konsultacją z lekarzem.
To tak samo jak ty chdzisz do ginekologa.
Gdy coś sie dzieje to idziesz, a nie siedzisz w domu i liczysz na cud że coś sie nie powtórzy.
Moim odczuciem jest że nie zostawisz go od tak sobie z tym.
Omijanie tematu nic tutaj nie da, a Ty w tym momencie musisz sie wykazać inicjatywą. Zdaje sobie sprawe że to nie zawsze jest łatwe, znowu ja mam wszystko robić a on jak mala sierotka za rączke go trzeba prowadzić. Pomyśl co jest ważniejsze zdrowie czy ambicja, co on b zrobił gdy wiedział by że brak konsulatacji z lekarzem może prowadzić do dalszych i poważnych konsekwęcji (mam nadzieje że zaragował by poprawnie).

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heidi22



Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny dziekuje Pawel za pomoc
masz racje porozmawiam z nim na ten temat
i sklonie zeby udal sie do lekarza
pozdrawiam goraco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kameleon



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!

A ja odświeżę stary wątek. Ostatnio mam problem, który jest tutaj opisywany i wiem, że wizyta u lekarza mnie nie minie, niemniej czy można wskazać jakieś grupy czynników, które skutkują takim zjawiskiem? Po prostu co najczęściej powoduje, że zamiast spermy jest krew??
Ostatnio mam inne problemy zdrowotne, mianowicie pewne zmiany w nerkach, które będą konsultował ze specjalistą wkrótce, ale czy jakimś cudem może się to łączyć?!
Krew zamiast spermy zaobserwowałem 2 razy, za pierwszym razem zauważyłem "po fakcie" i trochę mnie zamurowało, dlatego kolejnym razem chciałem się "przyjrzeć" i krew nie jest z jakiejś zewnętrznej ranki, ale przy wytrysku. Za drugim razem wydaje mi się, że była bardziej rozrzedzona ze spermą.
Proszę o odpowiedź i pozdrawiam serdecznie wszystkich!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group