Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krem z filtrem do twarzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina26



Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 9:45 am    Temat postu: Krem z filtrem do twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki krem z filtrem polecacie do cery tłustej? Z dotychczas przetestowanych przez mnie niestety większość powodowała nadmierne świecenie się oraz zapychanie;/ Chodzi mi o dość wysoką ochronę, nawet 50+ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatusek



Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!Smile Polecam: Vichy Capital Soleil emulsja matująca SPF 50 - sama stosuję bo mam tłustą cerę i naprawdę jestem zadowolona! Łatwo się rozprowadza, dobrze matuje a twarz wygląda naprawdę fajnie, nie świecę się ani nie błyszczę... wieczorami normalnie przemywam twarz i nie ma żadnych problemów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ina26



Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie rozważam wypróbowanie Vichy Capital Soleil emulsja matująca SPF 50SPF lub Uriage, Hyseac, 50+. Jednak chyba zdecyduje się na Vichy, ma dobre opinie, jest trochę tańszy, np. znalazłam w aptece drogeria.zyj-zdrowo. za 42 zł, więc porównując z innymi jest to dość niezła cena, tym bardziej, że wysoka ochrona przeciwsłoneczna. Ważne jest dla mnie również, żeby nie powodował powstawiania zaskórników, z czym niestety mam dość duży problem przy tego typu kosmetykach.
Może ktoś jeszcze poleci jakiś produkt albo stosował, któryś z powyższych i sprawdził się? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam problemów z taką cerą ale z tego co wiem, bo moja znajoma ma takie problemy to poleca właśnie Hyseac 50+. Jest zadowolona... no ale wiadomo jak to jest, jedna powie to, druga tamto i każdemu co innego będzie pasować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trolik



Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podłączam się pod chwalenie vichy Razz + przy takiej pogodzie strasznie lubię ich serię do opalania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Seba76



Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie Vichy jest przereklamowane. Stoowałem kilka kremów i nie widziałem żadnej różnicy między Vichy, a Niveą o połowę tańszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dumka



Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam kremu nawilżającego z naturalnym filtrem SPF 20, marki OrganicSeries, który doskonale zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Do tego regeneruje zniszczoną przez słońce skórę i odbudowuje jej warstwę rogową. Poprawia elastyczność skóry i jest naprawdę dobry, skuteczny i warty polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group