Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kręgosłup, prostata czy choroba W

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzywy91



Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 7:18 pm    Temat postu: Kręgosłup, prostata czy choroba W Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o pomoc bo nie wiem już co mi jest. 2 tygodnie temu miałem stosunek niezabezpieczony z dziewczyna która miała wcześniej 2 zaufanych partnerów ale nie znaliśmy się dobrze. Mniej więcej od tego czasu, może trochę dłużej boli mnie w okolicach kości ogonowej. Czuję się lekko osłabiony. Boję się że mogłem coś złapać. Ból kości ogonowej trwa cały czas, do tego dochodzą czasem inne objawy jak np dretwienie okolicy odbytu, lekki ból nad prawym posladkiem. Cewke moczowa mam nie zaczerwieniona, starałem się samemu sprawdzić prostate i jest nie bolesna w dotyku, wydaje mi się że normalnych rozmiarów. Zaczynam już wariować i nie wiem czy to jakaś wada kręgosłupa, czy choroba weneryczna, czy nerwy czy problemy z prostata lub pęcherzem. Ból kości ogonowej największy jest gdy wstaje z krzesła i gdy siedzę w nieodpowiedniej pozycji. Gdy chodzę lub lekko ćwiczę ból jest odczuwalny ale poruszam się bez trudności. Czasem mam wrażenie że ten ból powoduje zaparcie albo dziwne uczucie pustosci lub blokady w odbycie ale wyprozniam się bez bólu. Bardzo proszę o pomoc. Może to przez moją pracę gdzie czasem dzwigam 25kg worki a stopy od wody mam przemoczone niemal codziennie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group