Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kręg-Clinic Poznań chiropraktyka opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał Ka



Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 4:13 pm    Temat postu: Kręg-Clinic Poznań chiropraktyka opinie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam opinii o tym miejscu. Znajoma mnie tam wysyla z wypadającym dyskiem, mówi że mam tam iść na zabiegi do chiropraktyka. Czy ktoś z Was wie cos więcej o chiropraktyce i o tej klinice? warto sie tam wybrac? To prywatna klinika, dlatego wole najpierw zasięgnąć opinii, zanim wydam siano. Dodam jeszcze ze bylem juz u kilku lekarzy, staram sie rowniez wykonywać zalecony ćwiczenia, ale plecy ciagle bolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RomanaM



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu jest dużo opinii o tej klinice USUWAM Gosia85 Ogólnie ludzie wypowiadają się raczej pozytywnie i chwalą to miejsce. Osobiście nie byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mazowszanka



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam byłam. warto sie tam wybrać jak ktoś ma kłopoty z kręgosłupem, są bardzo dobrzy. Wcześniej dysk mi wypadł dwukrotnie, po wizycie i serii zabiegów Kręg Clinic i wykonywaniu zaleconych przez nic ćwiczeń od dwóch i pól roku mam z plecami spokój. Słyszałam tez kilka dobrych opinii od moich znajomych, a mój kolega chodzi tam na rehabilitacje po operacji kolana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miaszka



Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 2:32 pm    Temat postu: jak najbardziej:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

leczyłam tam rwę kulszową - chodzilam na zabiegi chiropraktyczne. Pomogło, teraz czuję sie w koncu dobrze, a przez pól roku prawie nie mogłam się ruszac i prawie straciłam prace. Chodzilam na wizyty do innych lekarzy, ale za kazdym razem bol wracal, mimo leków, zabiegów i cwiczen. Teraz od 2,5 mies jest (odpukac!) spokój. Gorące polecam tą klinikę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vivinka



Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 11:54 am    Temat postu: super Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dobra klinka. byłam ta z bólem barku, którego nie umiał wyleczyć zaden lekarz ani rehabilitant. pomogła chiropraktyka, po serii zabiegów ból minąl, a ulga jest niesamowita. polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
refanska



Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 10:24 am    Temat postu: sa ok Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam, są ok ale strasznie sobie liczą. Byłam też u gościa w Gnieznie to jest ich uczen, bardzo duzo potrafi i jest o wiele sympatyczniejszy ale jest tańszy i to o wiele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group