Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki z apteki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 2:48 pm    Temat postu: Kosmetyki z apteki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy kupujecie kosmetyki apteczne czy wolicie te drogeryjne? Ja jestem strasznym alergikiem i nie mogę używać byle czego. Zastanawiam się nad zrobieniem zakupów kosmetycznych w aptece https://www.apteka-leki.pl/ . Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie można zrealizować receptę na kosmetyki robione? Czy wszystkie apteki mają taką opcję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie, bo nie każda ma do tego odpowiednie zaplecze. Nie wiem skąd jesteś, ale możesz zapytać w DOZ - tu wiem, że robią na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leki recepturowe w DOZ robią, wiem bo sam u nich swego czasu takie wykupowałem. Nawet długo się nie czeka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 9:07 am    Temat postu: Re: Kosmetyki z apteki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zielona90 napisał:
Czy kupujecie kosmetyki apteczne czy wolicie te drogeryjne? Ja jestem strasznym alergikiem i nie mogę używać byle czego. Zastanawiam się nad zrobieniem zakupów kosmetycznych w aptece https://www.apteka-leki.pl/ . Co o tym sądzicie?

Witam spróbuj może warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group