Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyczka Gliwice

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 10:51 am    Temat postu: Kosmetyczka Gliwice Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam kosmetyczki na oczyszczanie twarzy w Gliwicach.

Jaką sprawdzoną specjalistkę polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Manualnego nie polecam. Głównie z uwagi na to, ze nie jest to nic innego jak normalne wyciskanie pryszczy ale w kontrolowanych warunkach I takie oczyszczanie manualne może Ci przynieść o wiele wiecej szkody niż pożytku. Bylam kilka razy i od razu po skóra była rzeczywiśćie ładnie wygladająca. Jednak potem wyskoczyło mi o wiele więcej pryszczy niż wcześniej. Tak więc powiedziałam temu nie!

Polecam wybrać się do Arte Clinic w Gliwicach. https://arteclinic.pl/kosmetologia Na miejscu powinni dobrać Ci najlepsze zabiegi oczyszczające. U mnie mega dobre efekty dały kwasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group