Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Korzeń zęba ( po leczeniu )

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mat4eo



Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 9:48 pm    Temat postu: Korzeń zęba ( po leczeniu ) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Zacznę od początku, ok. 2 miesięcy temu miałem szlifowane górne jedynki w celu nałożenia koron porcelanowych, jedynki są martwe i były leczone kanałowo, w prawej miałem dodatkowo włożone włókno szklane w celu wzmocnienia.

Na dzień dzisiejszy mam przyklejone je na fleczer, za jakieś 2 tyg. mam umówiona wizytę na wcementowanie ich.

Co mnie boli:
Jak przy dziąśle nacisnę palcem do końca korzenia jedynki prawej to czuję lekki bul, mam się czego obawiać ?
Tylko tyle a może aż tyle.

Proszę o rady, oczywiście o tym co tu napisałem przy najbliższej wizycie poinformuje stomatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

Czasami tak bywa, że ząb po leczeniu jeszcze boli. W tym momencie mówimy o martwych jedynkach, więc można się domyślać że odczuwam Pan jedynie ból dziąseł a nie zębów. Być może po zabiegu stały się nadwrażliwe bądź po prostu w czasie zabiegu doszło do lekkiego okaleczenia, stąd ból. Proszę skonsultować się z lekarzem, powinien zalecić stosowanie żelu do dziąseł.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
genetik



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 8:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm dziwne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group