Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kompleks z powodu penisa....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Logner



Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 3:44 pm    Temat postu: Kompleks z powodu penisa.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich użytkowników Very Happy .
Mam 26 lat i jestem prawiczkiem Rolling Eyes .... chyba z wyboru[na innych forach "doradzano" mi udanie się do prostytutki żeby się przełamać itd..... ale nie chcę robić tego z kobieta za pieniądze] ale też w głównej mierze spowodowane jest to przez kilkanaście sytuacji w moim życiu gdzie "wycofałem" się ze "społeczeństwa" itd[spokojnie już wsztstko jest w normie Cool
Mam 173 cm wzrostu 70 kg wagi i mój penis w stanie wzwodu ma 14-15 cm i ok.13 cm obwodu.
Tak wiem,że jest to średnia europejska itd ale gdy poznaje kobietę po jakimś czasie uruchamia mi się strach przed tym,że gdy zobaczy mnie nago,to mnie wyśmieje Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jest to spowodowane wielkością penisa czy moze wstydem z jego wyglądu? Moim zdaniem jest to normalna wielkośc. Jeśi Ci nie odpowiada to zawsze możesz 2 czy 3 cm powiekszyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości jak autor ma penisa powiększyć? Czy coś takiego jest w ogóle możliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak Są naukowe opracowania na ten temat. Poleca się
regularne ćwiczenia, nie będę ich wymieniał ale w sieci jest bardzo wiele artykułów na ten temat
pompkę do powiększenia penisa - tylko polecam kupić sobie porządnie urządzenia a nie jakąś chińską podróbkę za 30 zł
oraz tabletki, które gwarantują najlepsze efekty. Jest jednak tak samo jak w przypadku poprzedniego punktu. Warto jest zdecydować się na profesjonalne tabletki, lepszej jakości. Bo jeśli zamówi się jakioś tani chłam z allegro to można oczekiwać jedynie efektu placebo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób tabletki działają> Jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć. Ostatnio czytałem, ze jest możliwe powiększenie kwasem hailuronowym. Ale to jest zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki zabieg daje efekty ale jedynie na pól roku. Poza tym powiększenie nie będzie większe niż 1 cm w długości i tyle samo w obwodzie. Pomijając fakt,ze wchodzi tutaj w grę ostrzyknięcia penisa a sam nie wiem czy bym się na coś takiego zgodził ( jak ze wszystkim mogą być efekty niepożądane). Tabletki pod tym względem są o wiele bezpieczniejsze. Polecane są na przykład tabletki Penis complete. Nie są tanie, ale kuracja 3 miesięczna daje bardzo dobre efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra ale penis nie wraca potem do poprzedniej małej wielkości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiększyłem penisa tymi tabletkami , udało mi się osiągnąć wspomniane 3 cm (nie spodziewałem się takiego efektu). Brałem je rok temu. Od tamtej pory nic się nie zmniejsza. Tak więc tak Efekt jest permanentny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group