Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Komisja lekarska ZUS

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiencon3



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 1:45 pm    Temat postu: Komisja lekarska ZUS Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dzis bylem na komisji lekarskiej w ZUS.Nie stety ale nie udało się ;/ Lekarz orzecznik powiedział że będę konsultowany z biegłym psychiatra czy jakoś tak...

Mam pytanie:
1. Jaka jest sznasa że dostane rente? Przewaźnie takie komisje konczą sie jakim wynikiem?
2. Jesli nie uda mi sie dostać renty to wiem że moge skożystać z jakiegos zasiłku z MOPSu.Ale jak to wyglada? Znów komisja? I jaka szansa że dostane ten zasiłek

Dodam że to moja 3 komisja.Dwie poprzednie konczyły sie dobrze
Czuje sie dosc dobrze i tak naopisal mi mój lekarz w opini.Pisalo tam jeszcze że czuje sie prześladowywany i że jestem blady afektywnie.Wiem że jak poszedł bym do pracy to skończylo by sie to psychozą a co za ty idzie pobytem w psychiatryku....

Dodam że moja diagnoza to f20.Czyli schiza.Z tego co czytałem to praktycznie zawsze przyznają rente schizofrenikowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group