Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kolorowe soczewki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dragnot



Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 8:17 am    Temat postu: Kolorowe soczewki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, co myślicie na temat kolorowych soczewek ? Nie ma żadnych przeciwwskazań żeby sobie takie kupić ? bo chciałbym soczewki kolorowe czerwone najlepiej bardzo mi się podobają i fajnie mieć inny kolor oczów podoba mi się to. Co myślicie na temat takich soczewek i czy można je bez konsultacji z okulistą kupić ? Bo nie chce sobie zepsuć wzroku, nosze zwykłe soczewki i wymieniłbym je po prostu na kolorowe taki jest plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TamaraW



Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja noszę soczewki, ale kolorowe mi się nigdy nie podobały, bo oczy wtedy wyglądają mega nienaturalnie ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama przez jakiś czas takie nosiłam jednak moim zdaniem nie wyglada to zbyt naturalnie, tak wiec przerzuciłam sie na normalne soczewki plus okulary kiedy jestem w domu albo nie mogę nosić soczewek.

Jeśli ktoś chciałby wybrać się na badanie wzroku, polecam sięc Aurum, konkretnie ich salon w Katowicach
https://aurum-optics.pl/salon-staromiejska-katowice
Bardzo miła i pomocna obsługa, dokładne badanie wzroku, okulary były gotowe na drugi dzień, pełen profesjonalizm.

Poza tym w porównaniu do innych salonów optycznych mają rewelacyjne promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto na ten temat porozmawiać ze swoim okulistą. Ja mam problemy ze wzrokiem i wszelkie zmiany, krople z nim konsultuje. Oczy są przecież najważniejszym zmysłem i o co jak o co ale o nie trzeba dbać szczególnie. Polecam gabinety Pryzmat Okulistyka w Gliwicach i w Rybniku. Na stronie można znaleźć więcej informacji, również na temat chorób które leczą http://pryzmat-okulistyka.pl/zolta-plamka-leczenie/. Wykonują także zabiegi usuwania zaćmy, korekcji wzroku, diagnozują. Mają bardzo dobrze wyposażone gabinety i najlepszych lekarzy okulistów w zespole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group