Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kolano

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deszcz06



Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 11:06 pm    Temat postu: Kolano Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od około 7 miesiecy ma opuchnięte kolano prawe. Miałam robią punkcję, lecz to nie pomagało.Rentgen nic nie wykazywał, boleriozy też nie mam lekarze przepisywali tabletki, dalej jest tak samo. Tydzien temu z podejrzeniami uszkodzonej łekotki miałem miec atroskopie w czasie zabiegu okazło sie ze łekotka jest wporządku, ale w srodek wyglądal tak jak po urazie, którego nie miałam. "Obczyśli" więzadło ze śluzu, po dwóch dniach pojawiłam sie na kontroli mialam zrobioną punkcję, dzis kolano znowu jest napelnione wodą. Zrobili mi wymaz do badania. Wyniki będą dopiero po nowym roku:( Chciałabym się dowiedziec co to może być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Gru 23, 2013 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, a czym spowodowany jest opisywane ból? Czy to był jakiś wypadek, typu upadek z roweru? Dość poważny? Czy kolano wydaje się, tak jakby napompowane wodą? Bo być może, to uraz wody w kolanie, który jest wynikiem pęknięcia torebki stawu kolanowego, problem oczywiście nie jest łatwy i czasem wymaga długotrwałego leczenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group