Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłucie w okolicy pleców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_1818



Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 1:20 pm    Temat postu: Kłucie w okolicy pleców Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od kilku miesięcy mam silne kłucia w okolicy pleców i klatki piersiowej. Mam przy tym problemy przy oddychaniu( przy głebszym wdechu ból się nasila). Już wcześniej miałam problemy w okolicach pleców. Zawsze nastepowało to po jedzeniu więc myśłałam że może miec to związek z przełykiem i ból promieniuje w okolice pleców. Zrobiono mi gastroskopie i wszytsko okazało sie ok. USG brzucha, nerek i wątroby- też wszytsko dobrze. Czytałam że moga być to jakieś nerwobóle, albo problemy z płucami. Czy miał ktoś z was podobne objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo możliwe, że to nerwobóle ale ich diagnozę stawia sie dopiero po wykluczeniu innych przyczyn. może to być też np. dusznica bolesna...

towarzyszą temu inne dolegliwości? kaszel, przyśpieszone bicie serca, uczucie lęku, dreszcze, nudności, zgaga itp?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marta_1818



Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żadne z wymienionych przez Ciebie dolegliwości nie występują w moim przpadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group