Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kłopoty z moczem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola2008



Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 10:29 am    Temat postu: Kłopoty z moczem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam mały problem... Od niedzieli mam uczucie pełnego pęcherza. Nie chorowałam wcześniej na żadne zapalenie... Uprawiałam też w weekend seks i początkowo myślałam, że może to jest z tym związane i że może w ciążę zaszłam. Jednak zrobiłam dla pewności test i wyszedł jednoznacznie negatywny. Tak więc nie wiem z czym wiążą się te kłopoty z moczem... Proszę, pomóżcie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze test jest jeszcze niewiarygodny.
po drugie uczucie pełnego pęcherza nie jest objawem ciąży.
po trzecie, to że nigdy nie miałaś zapalenia pęcherza, nie oznacza, że to nie to Wink a najbardziej na to wskazują Twoje objawy. zwłaszcza po seksie jest to częste jeżeli nie odda się od razu po stosunku moczu i nie podmyje np. płynem o neutralnym lub lekko kwaśnym pH.
staraj się pić jak najwięcej wody z cytryną, łykaj witaminę C, kup sobie preparat żurawinowy (polecam np. prouro), oddawaj mocz jak najczęściej, aby wypłukiwać ew. bakterie z pęcherza. no i umów się do lekarza na zrobienie badania ogólnego moczu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group