Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Klonazepam

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxzzcc2



Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 6:35 pm    Temat postu: Klonazepam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. chciałbym o coś was zapytać. tylko prosze o odpowiedz szczera i bez zadnych zbednych komentarzy. posiadam 75 mg klonazepamu. czy gdy wezme wszytko na raz i popije alkoholem wystarczy to jako bilet na tamten świat? prosze o odpowiedź. Jakie mogą być następstwa mojego czynu, jeśli nieszczęśliwym trafem ktoś by mnie uratował? prosze o odpowiedż.

Zmieniam tytuł wątku i przenoszę / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi Ci o przepis na udane samobójstwo to tutaj go nie uzyskasz.
prosisz o brak komentarzy - sorry, ale pisząc tego typu posty (bo jestem prawie pewna, że o paracetamolu to też Ty pisałeś) sam się prosisz o komentarz.
co Ci mam napisać?
tak. na pewno się przekręcisz... ??
albo- nie. nie umrzesz od tego??
nie wezmę na siebie odpowiedzialności za TWOJE życie.
natomiast jeśli chcesz pomocy zgłoś się do lekarza lub do szpitala czy na pogotowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to co napisała Gosia.

Zamykam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group