Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kleszcz ...Pomocy :(:(:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 12:26 pm    Temat postu: Kleszcz ...Pomocy :(:(:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam...jakies 1,5 tyg temu mialem wyciagnietego kleszcza...i teraz czuje ucisk w glowie....i mrowienie...czasami nawet boli...i juz utrzumuje to sie kilka dni....wczesniej bolal mnie brzuch i lamaly stawy...kurcze nie wiem co robic... bardzo boje sie o glowe:(Sad bylem u lekarza to nic mi nie przepisal..bylem u innego...tez nie...mowia ze to zawczesnie na obiawy po ukaszeniu przez kleszcza...a wczesniej przeciez takiego czegos nie mailem..co robic...prisze pomocy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powienienes isc do dobrego lekarza. wiem ze dobrze mi sie mowi ale naprawde nie mam pojecia czy to ma byc internsta czy neurolog czy wogole co za specjalizacja ale wiem ze powienienes sie dowiedziec jakos o kogos dobrego i pojsc prywatnie jesli masz taka mozliwosc bo z kleszcza to moga byc powazne klopoty. Oczywiscie mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bylem u neurologa....to mozna powiedziec ze olal to...no ale coz...chyba bede musial isc do ..lekarza od chorob zakaznych...nie wiem juz sam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gestalto
Gość









PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 12:02 am    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mozna tego absolutnie lekcewazyc. moim zdaniem to sa objawy boreliozy, wiec im szybciej zaczniesz sie leczyc antybiotykiem tym lepiej. czy jakis czas po ukaszeniu zaobserwowales zmiany skorne w jego okolicach? borelioze czesto jest bardzo trudno zdiagnozowac gdyz imituje rozne pospolite choroby.
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie raczej nie ma zadnych zmian...tylko taki malutki slad...no bo w koncu on sie wbil w to miejsce to musi byc..cos jak by blizna mala taka Wink najbardziej to te mrowienia stylu glowy mnie niepokoja i uciski lekkie...taka jak by wrazliwa glowa jest na dotyk...hmmm..zobaczymy...mysle ze bedzie dobrze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gestalto
Gość









PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest jeszcze mozliwosc ze niektore z tych objawow maja podloze psychologiczne, zdarza sie nawet jak sie nie jest hipochondrykiem Smile
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gestalto napisał:
jest jeszcze mozliwosc ze niektore z tych objawow maja podloze psychologiczne, zdarza sie nawet jak sie nie jest hipochondrykiem Smile

hmmmm......tzn, ze sam sobie je wmawiam? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group