Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kilka pytań

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fikus



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 6:24 pm    Temat postu: kilka pytań Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam kilka pytań, mam nadzieję że jest tu jakiś lekarz który będzie mógł mi pomóc
Otóż chodzi o mojego siostrzeńca, 6,5-letniego, u którego kilka miesięcy pojawiła się na stopie narośl, tuż pod kostką ale bardziej w stronę środka stopy, ta 'narośl' jest na około 2 cm średnicy, lekko zaczerwieniona i taka szorstka w dotyku. Siostra mówiła, że takich narośli dzieciak ma kilka, 3-4 może, ja widziałam tylko dwie, z czego ta druga była mniejsza, około 1cm średnicy tak myślę. ostatnio byli u lekarza chirurga, ale dostali skierowanie do ortopedy. powiedział lekarz że to trzeba szybko wyjaśnić, że to może być gangilion czy jakoś tak, ale z tego co czytam na necie to to jakoś inaczej nieco wygląda;/ czy ktoś może wie co to może być? martwię się żeby nie okazało się, że to coś poważnego;/ ostatnio jest jakiś taki słaby, blady chociaż tego bym nie brała pod uwagę ponieważ ostatnio był chory.

Jeśli ktoś wie co to może być, to bardzo proszę o odpowiedź, to dla mnie bardzo ważne. Dziękuje

A tak przy okazji zapytam również o siebie:) ostatnio często nagle zaczyna boleć mnie w łopatce prawe tak silnie, dokładnie w tym samym miejscu za każdym razem, czy to mogą być nerwobóle? jak masuje albo ruszam to przechodzi. I kolejna rzecz: kilka dni temu zaczeło mnie boleć tak jakby w lewej piersi, postanowiłam to sama zbadać czy czegoś tak nie ma, jednak nic nie wyczułam (uznaje, że to dobry znak;) ten ból jest o tyle dziwny, że jak pochylam się do przodu to jakby się nasilał, no i ogólnie daje takie wrażenie jakby bolała pierś ale na górnej granicy samej dlatego też nie jestem przekonana czy to napewno ona mnie boli. dodatkowo troszkę jakby mi trudniej się oddychało gdy pobolewa. wie ktoś czym to może być spowodowane? nie robiłam żadnych badań ani nic, ale jeśli nie przejdzie to napewno je zrobię.
jeśli ktoś potrafi odpowiedzieć na moje pytania, będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group