Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kilka nurtujących pytań

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia111



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 6:51 pm    Temat postu: kilka nurtujących pytań Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze wyda sie to smieszne ale nurtuje mnie pewne pytanie, biore tabletki antykoncepcyjne, bralam tez antybiotyk i w tym czasie wspolzylam, to byl moj pierwszy raz, 7 tygodni pozniej bylam u ginekologa ktory nic nie stwierdzil, zrobilam tez test ktory wykazal ze nie jestem w ciazy,wiec chyba nie jestem prawda? wiem ze to glupie ale mysl ze moge byc w ciazy mnie przesladuje:-) mam tez inne pytanie, czy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych ma sie nadal okres jak sie zajdzie w ciaze jakims cudem? pozdrawiam!!!

---- edit by Paweł:
Prosze nie nadawać tematów "pomocy" to nic nie mówi o temacie pozatym jak by pozwolić na takie tematy to każdy by był "pomocy" "czy jestem w ciąży".
Prosze naprawde o nadawanie tematów takich które oddają sens swojej wypowiedzi, pytań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justa
Gość









PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 4:17 pm    Temat postu: kilka nurtujacych pytan Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

glowa do gory w ciazy na pewno nie jestes a to ze masz poczucie ze jestes w ciazy to dlatego ze to byl twoj pierwszy raz duzo kobiet mialo podobne uczucie ja tez Laughing z czasem pozbedziesz soe tego i przekonasz sie Wink Rolling Eyes
Powrót do góry
monia111



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justa dziekuje za odpowiedz, spodziewalam sie jakiegos wysmiania czy czegos w tym stylu a tu taka mila odpowiedz:) pozdrawiam serdecznie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszyscy starają sie tutaj aby było to przyjazne miejsce. O czym sama mogłaś sie przekonać Smile

Zachęcam do odwiedzania forum, nie tylko w razie jakiś problemów.
Nie zawsze trzeba mieć jakąś strasznie fachową wiedze, czasem właśnie wystarczy podnieść na duchu, napisać własne spostrzeżenia.

I Ty możesz sprawić że ktoś poczuje sie lepiej Smile Zaśnie spokojniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ruanda
Gość









PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 8:57 pm    Temat postu: odpowiednia godzina? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Mam pytanie odnosnie godziny przyjmowania tabletek. Niedawno dowiedzialam sie ze nie nalezy ich przyjmowac po godzinie 18, (jednak jak zwykle o stalej porze - nie wiem czy jasno wyjasnilam Wink) Ja zawsze bralam o 22 bo ta godzina mi najbardziej odpowiadala i zawsze wszystko bylo ok. Po dzisiejszej "nowince" nabralam obaw. Czy rzeczywiscie pozna godzina (jednak zawsze stała) jest przeciwskazaniem? Dodam ze na ulotce nie wyczytalam podobnej informacji. Z gory dziekuje za odpowiedz Smile
Powrót do góry
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 10:34 pm    Temat postu: Re: odpowiednia godzina? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Godzina brania tabletek nie ma znaczenia. Można je brać nawet w nocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monia111



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie slyszalam o tym zeby nie mozna bylo brac pigulek o jakiejs porze, wszystko jedno kiedy byleby w miare o tej samej porze. Ja np bralam na poczatku wieczorem bo nie zadobrze sie czulam po nich a tak przesypialam ten zly slan samopoczucia:) a teraz jest juz wszystko ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melisa
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mnie tez dreczy pewnie pytanie a mianowicie czy tabletki chronia mnie przed ciaza od pierwszej tabletki z pierwszego opakowania czy dopiero po jakims czasie np po paru opakowaniach??dziekuje zas odp
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy jakie tabletki bierzesz. Taka informacja powinna być na ulotce dołączonej do opakowania. Jedne tabletki działają już po paru godzinach od pierwszej tabletki a inne dopiero po kilku dniach, czyli po kilku tabletkach. Jeżeli na ulotce nie będzie takiej informacji to może poszukaj w internecie, albo zapytaj sie swojego ginekologa
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melisa
Gość









PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odp przeczytalam dokladnie ulotke i jest napisane "preparat Cilest przyjmowany zgodnie z zaleceniami dziala antykoncepcyjnie poczawszy od pierwszego dnia przyjmowania..." czyli rozumiem ze dziala od pierwszej tabletki no nie Smile ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group