Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kiedy podawać witaminy dzieciom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irkan

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Sob Cze 08, 2019 4:45 pm    Temat postu: kiedy podawać witaminy dzieciom Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy waszym zdaniem podawać dodatkowo witaminki naszym dzieciom. Czy tylko w okresach jesienno-zimowych, czy tak jak moja Zuzka niedawno chorowała, to też może ją czymś wzmocnić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że można! ja jestem za takimi witaminkami, one przecież naprawdę mogą pomóc. Szczególnie po chorobie dziecko potrzebuje wzmocnienia a wcale nie je jeszcze jak należy, grymasi. To z czego te witaminki ma łapać? zimą to szczególnie wiadomo ale latem też nie zaszkodzi https://visolvit.pl/produkty/ tu są fajne produkty i w dobrych cenach, bez konserwantów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1