Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy bede sprawny ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zientek



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 10:15 am    Temat postu: Kiedy bede sprawny ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie, 28 sierpnia złamałem sobie nogę a mianowicie złamanie boczne prawego podudzia z podwychnieciem w stawie skokowym czy cos takiego (z przemieszczeniem) jak dobrze kojarze.
30 sierpnia mialem operacje wstawili mi 5 srub z precikiem.
2 pazdziernika mialem usuniecie jednej sruby, od wczoraj gdy zdjeli mi szwy pozwolil mi juz chodzic i teraz sie zastanawiam kiedy bede normalnie chodzil i biegal bo jak na razie chodze jak kaleczniak, czy to dlaczego ze tam wszystko zaniklo, sciegna itd. ? ktos wie kiedy bede sprawny do biegania ? w sumie stope stawiam cala, tylko tak jak by mam ograniczony ruch tej stopy bo nie moge normalnie ze schodow zejsc tylko po skodku musze, ale jak wchodze to tak jak kiedys prawie za zdrowego Very Happy pozdrawiam i czekam na odp.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiola113



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze na to potrzeba troche czasu ... ale najlepszym rozwiazaniem bedzie zapytanie o to lekarza bo on najlepiej bedzie wiedzial... moze zapisze Cie na jakas rehabilitacje aby przyspieszyc Twoj powrot do zdrowia ? albo bedziesz musial poprostu poczekac .. pozdrawiam i zycze BARDZO szybkiego powrotu do dawnej sprawnosci Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zientek



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz nic nie mowil o rehabilitacji, oni chyba nigdy nic nie powiedza jak czlowiek sie nie spyta Sad
dzis drugi dzien stawania na nodze, oj cizko to idzie ciezko, ale wydaje mi sie ze robie male postepy, za tydzien bede biegal Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiola113



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:20 pm    Temat postu: Choroby i urazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam taka nadzieje... to wes moze sie przejdz do tego lekarza i popytaj moze zna jakies specjalne cwiczenia dzieki ktorym szybciej wrocisz do zdrowia Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zientek



Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 5:45 pm    Temat postu: Re: Choroby i urazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiola113 napisał:
tez mam taka nadzieje... to wes moze sie przejdz do tego lekarza i popytaj moze zna jakies specjalne cwiczenia dzieki ktorym szybciej wrocisz do zdrowia Smile pozdrawiam


ee tam nie chce mi sie chodzic juz po lekarzam, mam ich dosc, sam sobie poradze Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group