Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

keep smiling! :-)

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 2:00 am    Temat postu: keep smiling! :-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie, że jak się uśmiechacie nawet bez powodu, to to i tak działa korzystnie na mózg, bo on dostaje sygnał, że jesteś szczęśliwy i wydziela się steranina. Więc uśmiechajmy się do wszystkich i wsyztskirgo jak najwięcej. Będziemy wtedy szczęśliwi Wink

---- edit by Paweł:
Lubie fioletowy chodz nie koniecznie musi być to kolor literek tutaj oraz cały post Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 1:55 pm    Temat postu: Re: keep smiling! :-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale wydaję mi sie, że też w tym "uśmiechaniu" powinien być pewien umiar Wink
Gdy idę ulicą i widzę człowieka, który uśmiecha sie do swoich sznurówek, bądź do powietrza to nie wątpliwie można go uznać za nie koniecznie w pełni normalnego osobnika..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 6:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem stanowczo za ciągłym uśmiechaniem się. Drażniące są osoby które szukają w życiu tylko powodów do smutku.
Nigdy nie zdarzyło się Ci że byłaś sama i cieszyłaś się jak "głupia do sera" , ot tylko dlatego że dostałaś nową pracę/poznałaś nową osobę/przypomniało się Ci jakieś zabawne wydarzenie z przeszłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj mam taki dzień, że chce mi się uśmiechac bez powodu. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
behemoth



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 1:26 pm    Temat postu: Re: keep smiling! :-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sara napisał:
wiecie, że jak się uśmiechacie nawet bez powodu, to to i tak działa korzystnie na mózg, bo on dostaje sygnał, że jesteś szczęśliwy i wydziela się steranina. Więc uśmiechajmy się do wszystkich i wsyztskirgo jak najwięcej. Będziemy wtedy szczęśliwi Wink

....Tak? A mi się wydawało że to się serotonina wydziela Very Happy (z góry sory że się czepiam, ale nie mogłam się powstrzymać Razz)
Ale zgadzam się, że śmianie się do siebie jest fajna sprawą (o ile tylko nie ma nikogo w pobliżu) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 5:06 pm    Temat postu: Re: keep smiling! :-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że wszędzie powinien być umiar Wink
Jeżeli ktoś ciagle się uśmiecha i to tak naprawdę bez powodu
to trochę dziwne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jestem dziwny Smile
Dosyć często się śmieję, nawet sam do siebie. Poprostu coś mnie śmieszy to się śmieję Smile Czasami sam sobie mówie..."Dość już tego śmiania, nie potrafię być poważny" Bo w zasadzie sam wiem, że to może głupio wyglądać Smile No ale kiedy ja nie moge inaczej Smile Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie źle zrozumiałeś mój komentarz..
Przeciez to oczywiste, że skoro sytuajca jest zabawna to się uśmiechasz..
Chodziło mi o to, że nie którzy śmieją się niezależnie od sytuacji :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mi się zdarza, aczkolwiek nie tak często Smile (całe szczęście Very Happy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 1:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prawda że spotykając ludzi na ulicy, którzy nie wiadomo z czego się śmieją można ich uznać za chorych...no ale musze się przyznać że jak mi się przypomni cos śmiesznego w autobusie albo na ulicy to nie mogę się powstrzymać, tylko czasami Very Happy staram się nie robić głupich uśmiechów na ulicy, bo w tych czasach za takie coś to i czasami w łeb można oberwać. ogólnie jestem osobą pogodną. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group