Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

karmienia 4 miesięcznego dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 11:34 pm    Temat postu: karmienia 4 miesięcznego dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam bardzo duży problem, a mianowicie chodzi o karmienie ... powrót do pracy planowałam we wrześniu (moje dziecko miało by w tedy 10 miesięcy) byłby to dla mnie idealny czas na odstawienie małej od piersi, ale niestety dowiedziałam się, że w piątki muszę pojawiać się na 5 godzin w pracy (+godzina w jedną i godzina w drugą stone) nie dam rady odciągnąć wystarczającej ilości pokarmu, moje dziecko je bardzo często i bardzo dużo. Myślałam o tym by do ściągniętego mleka ok.30ml.dodać wody i podać mleko sztuczne . Czy to ze będę mieszać to mleko (tylko w piątki) będzie oznaczało że jest to karmienie mieszane? bardzo chciałam do pół roku nie podawać córeczce nic poza moim mlekiem i jakoś to "karmienie mieszane" mnie przeraża ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety to juz będzie karmienie mieszane. sciągaj mleko i zamrażaj
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group