Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jedna brodawka sutkowa większa od drugiej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzesieks321



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 5:24 pm    Temat postu: Jedna brodawka sutkowa większa od drugiej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ma 14 lat i tak jak w temacie mam jedną brodawkę sutkową większą od drugiej.. ;/ W sierpniu 2013 do listopada 2013 roku miałem pod tym sutkiem guzek, jak czymś dostałem to bardzo bolało, a od grudnia do dzisiaj mam powiększoną prawą brodawkę sutkową. Nie mam problemów z wagą, mam 173cm wzrostu, 53 kg wagi, często gram w piłkę, jeżdżę na rowerze...
Proszę o pomoc bo idą wakacje a wstyd pokazać się ;(
Jeżeli będzie potrzebne zdjęcie sutków to wstawię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz przejść się z tym do lekarza. Miałem taki problem, że w wieku 15 lat miałem jeden większy od drugiego, przeszło wraz z wiekiem.. mało kto zauważał, dopiero jak zwrócił uwagę.. zmiana była nie duża, ale z tego też co czytałem po necie, to bardzo dużo jest takich problemów w tym własnie wieku, powinno Ci też przejść z wiekiem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grzesieks321



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po jakim czasie ci to przeszlo? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A coś chyba około roku, chyba bo to było ładnych parę lat temu Smile Potrenuj trochę klatę, to odwrócisz ten efekt, będzie mniej widoczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group