Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jeden jajnik czy będę mogła mieć dzieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marciabb2



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ##########
PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 10:42 am    Temat postu: jeden jajnik czy będę mogła mieć dzieci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszę tu bo moze ktoś jest w takiej sytuacji jak ja. 10- lat temu miałam operacje i usunieto mi jeden jajnik czy będę mogła mieć dzieci??? i jak u mnie niest z dniami płodnymi??? cylke mam na zmianę 25 i 28 dni kiedy u mnie są dni płodne czekam pilnie na odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co pamietam z biologii to owulacja jest raz z jednego raz z drugiego jajnika.
mysle wiec ze bedziesz mogla miec dziecko, aczkolwiek trudniej bedzie sie o nie starac.
w twojej sytuacji polecam testy owulacyjne, zebys mogla okrelic w ktorym cyklu masz owulacje.
nie wiem czy dobrze mowie, ale tak mi sie wydaje.
zycze powodzenia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marciabb2



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ##########
PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZIĘKUJĘ ZA POMOC, ALE PROSZĘ JESZCZE INNE DZIEWCZYNY O SWOJE ZDANIE I WIEDZĘ NA TEN TEMAT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówi eye. Jest możliwość urodzenia przez Ciebie dziecka. Tylko przede wszystkim trzeba określić kiedy masz owulacyjny cykl. Najlepiej udać się do ginekologa żeby sprawdził czy jajnik ten działa prawidłowo. Jesli tak, to zakupić testy owulacyjne i określać kiedy jest owulacyjny a kiedy bezowulacyjny. I próbować.

Moze to zająć więcej czasu niż u kobiety posiadającej oba jajniki sprawne, ale jeśli wszystko jest ok to się uda Smile

I nie pisz całych postów wielkimi literami. Przeczytaj regulamin forum
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nirro



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak z jednym jajnikiem możesz mieć dzieci. Jeżeli masz kłopoty z zajściem w ciązę na www.spacemed.pl znajdziesz specjalistę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osoboscie znam jedna dziewczyne ktra miala ten sam problem co ty, dzisiaj jest mama slicznego chlopczyka. Szkoda tylko ze w jej przypadku to byla "wpadka" bo byla pewna ze nie zajdzie w ciaze;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group