Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jasna cera] jaki kolor bielizny do takiej?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 1:52 pm    Temat postu: Jasna cera] jaki kolor bielizny do takiej? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna nie jest biała jak ściana ale ma jasną cere, przeglądam oferte triumpha i są fajne kompleciki ale boje sie że kolor który wybiore będzie źle wyglądał... o czym mówie?
otóz widziałem zdjęcia bladych dziewczyn w mocno czerwonej bieliźnie i wyglądało to okropnie żeby nie użyć brzydszego określenia.....

Pytanie zatem chyba do Pań Wink jakie kolory będą ok? czy np różowy będzie dobry? jakieś propozycje? Dodam że kolor włosów to ciemny blond
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to od gustu zależy. Jednemu facetowi spodoba się blada kobieta w ciemnej bieliźnie, innemu nie. U Ciebie zakładam druga opcję.

Więc jasna bielizna w kolorach jasnozielonych, ekri czy różowych, żółtych może ładnie wyglądać na Twojej kobiecie. Spróbuj ciepłych barw. Różowy wydaje mi się, że będzie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:4ecce415f8="Yalissea"]Myślę, że to od gustu zależy. Jednemu facetowi spodoba się blada kobieta w ciemnej bieliźnie, innemu nie. U Ciebie zakładam druga opcję.

Więc jasna bielizna w kolorach jasnozielonych, ekri czy różowych, żółtych może ładnie wyglądać na Twojej kobiecie. Spróbuj ciepłych barw. Różowy wydaje mi się, że będzie ok.
co to jest ekri? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak powiedziala koelzanka wyzej to rzecz gustu:) ja bym polecila moze zwyly kolor jakim jest czarny basuje i do jasnej i do ciemnej karnacji Smile a ekri to jest taki kolor lekko kremowy Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amy



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak czarny napewno:) ale mysle ze pasowalby tez blekit i jasny roz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a który model z tych co tam podają Wam sie podoba?

---- edit by Paweł:
Link skasowany, nie podajemy linków do firm sprzedających kosmętyki. Jeśli chcesz zapytać o jakiś to napisz jaki to jest i dołącz może jakiś opis, napisz jakiej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

złaziłem wszystkie sklepy z bielizną w okolicy.... generalnie panie odradziły mi ekri i biały do jasne cery...............
mówią że lepiej czarny...............
ale te ceny :/ Sad myślałem o triumphie ale za sam stanik 140 zł no to sory, mniej firmowe to koło 70 zł + majty 30 zł.............
nie mam tyle pieniądzy, pomijając że jak kupie jej prezent to nie będe miał kasy dla rodziców pod choinke:/

będe więc szukał koszulki nocnej..............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nie musisz kupowac firmowej bielizny:) ja u siebie w miescie kupuje na rynku takim i sa bardzo aldne kompleciki za gora 40 zl nawet tansze i sa bardzo trwale i dobre gatunkowo:) wiec moze u ciebie w miescie tez taki ryneczek jest Smile pozdarwiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:ae1e907178="pituszka"]ale nie musisz kupowac firmowej bielizny:) ja u siebie w miescie kupuje na rynku takim i sa bardzo aldne kompleciki za gora 40 zl nawet tansze i sa bardzo trwale i dobre gatunkowo:) wiec moze u ciebie w miescie tez taki ryneczek jest Smile pozdarwiam
mam zamiar kupić niefirmową koszulke Wink ale po drodze jeszcze mikołajki a piniondze nie rosną na drzewie Sad

pożyczyłem 5 zl od kolegi i kupiłem w h&n czy jakoś tak wypasiony stanik i stringi i wszystko za 60 zł Smile

tylko że teraz nei ma pieniędzy dla rodziców :/

kupiłem czarny Smile


Ostatnio zmieniony przez Powerade dnia Nie Gru 03, 2006 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czarny!!!!!!!! czarny czarny i jeszcze raz czarny, jasne i pastolowe kolory zmyją się i bedzie wygladac jak mleko, czarny d kontrast Wink grrrr
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group