Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie zabawki erotyczne polecacie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 9:23 am    Temat postu: Jakie zabawki erotyczne polecacie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Czym można wywiać nudę z sypialni/Czy zdarza się Wam używać takich zabawek? Może podzielimy się tutaj pomysłami na to jak ożywić życie intymne?Co warto jest sobie wypróbować?

polecam różne wibratory oraz nakladki wibrujące. Zwiększają odczucia.Co Wy polecacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minkaa



Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 8:28 am    Temat postu: Re: Jakie zabawki erotyczne polecacie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się czy podnieca Cię sam fakt,że używasz coś takiego czy rzeczywiście ma to fajne działanie. Zastanawialiście sie nad tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że w przypadku takich gadżetów sporą rolę odgrywa właśnie psychika. Sam nie miałem okazji jeszcze żadnego przetestować, ale może kiedyś nadarzy się okazja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sinior



Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każdy powinien sobie wybrać coś dla siebie. Na stronie [zakaz umieszczania linków na forum] dostępne są różnego rodzaju gadżety erotyczne, więc warto sprawdzić sobie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DtB napisał:
Mnie się wydaje, że w przypadku takich gadżetów sporą rolę odgrywa właśnie psychika. Sam nie miałem okazji jeszcze żadnego przetestować, ale może kiedyś nadarzy się okazja Wink


Wg mnie psychika tu ma też wiele do życzenia, ale jak jest przyjemnie to psychika swoją drogą. Sprawdź na [zakaz umieszczania linków na forum] jakie mają świetne gażdzety. Jeśli zakupisz coś dla siebie lub dla was, to nikt o tym nie będzie wiedział, bo zapewniają maximum anonimowości i to właśnie jest megaplus Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gadzetow w sieci jest pelno, trzeba tylko umiec je wybrać Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto próbować takie gadźety, rozpalają zmysły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My od dłuższego czasu walczyliśmy z rutyna w łóżku. Przełomem okazał się Euphoria Club w Markach. To klub dla swingersów. Czasami tam chodzimy. Klub jest bardzo bezpieczny i prowadzona jest w nim ostra selekcja, więc jest pewność, że będą tam tylko osoby na poziomie. Nie trzeba się wymieniać partnerem, sama kwestia podglądania intymności jest bardzo podniecająca. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreciamama



Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy takich zabawkach to zdecydowanie inicjatywę przejmuje psychika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakieś żele intymne? Mozecie jakieś polecić? Zbliża sie rocznica ślubu moja i żony i zastanawiałem się nad kupieniem czegos specjalnego dla niej. Aktualnie stosujemy truskawkowy unimila i miętowy chłodzący ( który lubimy). Żona nie lubi rozgrzewających. Jkaie polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group