Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jakie witaminy na włosy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:15 pm    Temat postu: jakie witaminy na włosy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie polecacie witaminy na osłabione włosy? Czy warto kupować preparaty z biotyną? W każdej reklamie supli do włosów o tym składniku słychać i nie wiem ile w tym marketingu a ile faktycznego działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety sama biotyna nie wiele wedlug mnie daje. Jak już to suplementy, które mają w sobie więcej składników dobrze zbilansowanych. Od siebie na pewno mogę polecić Vitapil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu przyjmuję multiwitaminę z DOZ PRODUCT: https://www.doz.pl/apteka/k2567_2-DOZ_PRODUCT ale poszperaj sobie w tej kategorii i poczytaj o różnych produktach. Na pewno znajdziesz też coś typowo na włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie o ten Vitapil. Masz na myśli te tabletki takie zielone? Na jakie efekty faktycznie można liczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na pewno mocniejsze włosy, mniej się łamią, mniej wypada, a z czasem to i pewnie sporo nowych się pojawi. Wiadomo, że na takie efekty to musisz poczekać, ale warto spróbować. Jedno opakowanie masz na 2 miesiące to już po tym czasie na pewno zauważysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, Vitapil to te zielone tabletki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
neverland



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kapsułki z olejem z wiesiołka np. polskie Gal, stosowane codziennie potrafią zdziałać cuda z włosami. Dodatkowo dieta bogata w cynk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vitapil bardzo skuteczny, ma bardzo solidny skład, ne tylko biotyna ale sporo krzemu, który wzmacnia włosy, żelazo, miedź, i kilkanaście innych składników, dobrze jest też połączyć to z lotionem, stosowałyście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group