Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie Ryzyko ciazy??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
herfson



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 6:07 pm    Temat postu: Jakie Ryzyko ciazy?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem tu swiezy Mam pytanie jak oceniacie moja sytuacje czy kobieta mogła zajsc w ciaze...Nie wiem w ktorym dniu cyklu była..
Doszło do zblizenia gra wstepna pozniej seks bez zabezpieczenia około 15-20 min poniewarz byłem po paru piwkach wiec nawet nie moglem dojsc i skonczylismy nie było wytrysku wogole nawet nie doszedłem do tego momentu przed wytryskiem.Do wytrysku po prostu musiala bY byc bardzo dluga droga Very Happy Jak oceniacie moja sytuacje??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
herfson



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest tu jeszcze ktos na tym forum czy nie ma Smile[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy, jesteśmy

Małe szanse zapłodnienia Smile Jakieś tam są, ale nawet nie było orgazmu to i pewnie preejakulat się nie pojawił. Trudno ocenić ale szanse oceniam na mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatusek



Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno ocenić, zróbcie test a będzie wiadomo Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ebolet



Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej małe szanse, ale zawsze jakieś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 10:27 am    Temat postu: Bardzo prosze o pomoc, czy mogę być w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo dawno mnie tutaj nie było, jednak ostatnia sytuacja nie daje mi spokoju, spędza sen z powiek. Dlatego proszę o pomoc.. mianowicie: w 4 dzień okresu przytulaliśmy się z narzeczonym. On był nagi, a ja miałam na sobie jedynie koronkowe figi. W pewnym momencie On zaczął ruszać się leżąc na mnie robiąc ruchy jak podczas seksu. Podniecił się tak bardzo, że wytrysnął, zrobił to na moim brzuchu, miałam mokre majtki (u góry)w okolicach brzucha, raczej nic nie znalazło się niżej, choć pewności nie mam. Dodam jeszcze, że miałam w sobie tampon, a On ani troche we mnie nie wszedł, w żaden sposób nie doszło do penetracji, bo przecież miałam w sobie tampon. Ocierał się o mnie po czym wytrysnął na brzuch i być może okolice. Jednak zaczynam się martwić, że coś mogło wydostać się z Niego w okolice moich narządów pomimo że większość znalazła się na moim brzuchu. Czy to że był to 4 dzień okresu, w środku miałam tampon, nie doszło do penetracji (ani palcem, ani członkiem, ani niczym), jedynie ocierał się o mnie i miałam na sobie koronkowe figi, może wykluczyć prawdopodobieństwo ciąży? Cykle mam regularne w przedziale 26-32 dni. Prosze o pomoc, bo nie jestem w stanie spokojnie zasnąć, a każdy kolejny dzień tylko potęguje moje zdenerwowanie. Z góry dziękuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
On25



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 2:47 pm    Temat postu: ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwa tygodnie temu uprawiałem sex z dziewczyną ( to był w sumie nasz pierwszy raz, bo ona jest dziewicą) był to chyba przełom między dniem niepłodnym a płodnym, miałem założoną prezerwatywe, nie przebiłem błony dziewiczej i doszedłem dobrych kilka minut już po wyciągnięciu ( za pomocą ręki i ust dziewczyny). Wytarłem członka i poszliśmy spać, nad ranem znowu doszło do zblizenia, niestety juz nie założyłem prezerwatywy ale tu tez nie doszedłem w niej, jedynie pojawił się preejakulat. Dziewczynie mija 2 dzien w którym powinien byc okres ale nawet nie czuje żeby się zbliżał. czy może to być ciąża?.

PS. Przepraszam, że dodaje to na kilku tematach ale stres mnie zabija
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group