Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie gabinety okulistyczne polecacie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
godless



Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 2:11 pm    Temat postu: Jakie gabinety okulistyczne polecacie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie nie potrzebuję sobie zbadać wzroku - sam jestem okulistą Wink

Po prostu muszę się jakoś dowiedzieć, co takiego ma w sobie konkurencja że do mojego gabinetu w Zielonej Górze praktycznie nikt nie przychodzi :{
Może Wy mi pomożecie pisząc o swoich oczekiwaniach, doświadczeniach i ulubionych lekarzach Idea Question

PS Odzew zerowy, ale mam już plan - internet! Dzięki Afterweb i planowi https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/zielona-gora/ mam zamiar stać się najbardziej rozpoznawalnym okulistą w moim mieście. Wtedy klienci sami zaczną wreszcie przychodzić Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszą opcją jest okulista lublin: https://opticon-cdw.pl/. Chodzę do nich już kilka lat z rzędu i jestem bardzo zadowolona. Przyjmują tam wykwalifikowani specjaliści, którzy znają rozwiązanie każdego problemu. Warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
irkan



Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja okulistę i miejsce wybrałam ze względu na bardzo dobre opinie i nowoczesny sprzęt, mianowicie szpital Medicover w Warszawie. Tam też zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku. Nie powiem, bo sama trochę zaniedbałam oczy ale teraz jest jak powinno i okulary nie są mi potrzebne już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Rybniku mogę śmiało polecić http://pryzmat-okulistyka.pl/okulista-rybnik/, zdecydowanie najlepsza poradnia na Śląsku. Lekarze bardzo dobrzy, klinika przede wszystkim nowocześnie urządzona, wyposażona. Badania jakie lekarze przeprowadzają to przede wszystkim konsultacje okulistyczne, konsultacje do zabiegów. Również małoinwazyjne zabieg, jak usuwanie gradówki z oka. Na laserową korektę wady wzroku należy już pojechać do oddziału Pryzmat w Gliwicach, mają tam klinikę mikrochirurgii oka. Ogólnie polecam z całego serca, mnie dr Bolek jako pierwszy zdiagnozował poprawnie wadę wzroku, wreszcie w okularach od niego widziałam wszystko normalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tech369



Dołączył: 18 Sie 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mając własną firme trzeba inwestować np w roll up 85x200 lub tablice reklamowe. By wyróżnić lokal warto też wyłożyć troche pieniążków na oklejanie witryn we własnej siedzibie. Często gęsto ludzie robią na tych szybach folia szroniona co ładnie wygląda. Warto sobie też zrobi szyld reklamowy. Chyba że lokal znajduje się w jakimś centrum handlowym i potrzeba nakładki na bramki czy tam naklejki reklamowe. Dość tanio wychodzą różne dekoracja kartonowa albo figury z tektury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group