Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaki termometr kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1dorota



Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 7:52 pm    Temat postu: Jaki termometr kupić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koleżanka jest pediatrą i ma własny gabinet lekarski. Chciałaby do niego kupić kilka nowych rzeczy między innymi termometr. Dla mnie najlepszy jest ten rtęciowy ale teraz trudno go kupić po drugie jest dość niepraktyczny. Obu nam się wydaje, że w jej sytuacji zdecydowanie lepszy będzie bezdotykowy. Tu pojawia się problem bo nie wiem co jej polecić. Może ktoś ma większe doświadczenie. Który z tych termometrów byście polecili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bratpid



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki termometr kupić? Hmm.. To nie takie proste. Sam zastanawiałem się nad tym ostatnio. Najlepsze są te rtęciowe bo dają najdokładniejszy odczyt. Co rtęć to rtęć. Nie lubię tych elektronicznych, pokazywana przez nie temperatura zależy od temperatury pomieszczenia i innych czynników. Zresztą trzeba pilnować baterii i tych wszystkich innych bajerów. Rtęciowy wygrywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group