Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaki środek antykoncepcyjny wybrać.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 5:12 pm    Temat postu: Jaki środek antykoncepcyjny wybrać. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Chciałabym wrócić do stosowania antykoncepcji. Do tej pory brałam tabletki. Ale na pewno wszystkie kobietki wiecie jak to jest z tabletkami a raczej zapominaniem ich brac o tych samych godzinach a potem nerwowym czytaniu ulotki co zrobic w tej sytuacji. no i tabletek nie mozna brać z niektórymi lekami. Więc stąd moje pytanie, chciałabym sie dowiedziec czegos np. o plastrach albo innych metodach ale tak z punktu widzenia praktycznego a nie tego co pisze na ulotce.
Gorąco pozdrawiam




Zmieniłam temat na bardziej sugerujący problem /nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, ale wg mnie najlepszy z aktualnych metod jest nuva ring ;)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bojazliwa



Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 12:29 am    Temat postu: co zrobic? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taki problem..wspolzyje z chlopakiem od nie dlugiego czasu.chce byc bezpiecznie zabezpieczona .wiadomo ze najlepszy sposob to pigulki, lecz widze sie z chlopakiem tylko na weekendy.nie chce stosowac pigulek poniewaz wiadomo ze zawieraja hormony a slyszalam ze moga one namieszac w organizmie..a ja musialabym je brac codziennie a kochalabym sie raz w tyg.zastanawiam sie nad patentexem+durex.wiec ze patentex jest nie komfortowy ale dla mnie liczy sie bezpieczenstwo i uwazam ze mojemu chlopakowi by nie przeszkadzalo pienienie sie bo najwazniejsza jest bliskosc..leecz interesuje mnie czy przy dobrym stosowaniu tych produktow bedziemy dobrze zabezpieczeni?prosze o szybka i rozwazna odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Ale wystarczy sama prezerwatywa...Jeśli pęknie to globulki coś tam owszem dadzą, ale nigdy 100/5...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bojazliwa



Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jak peknie prezerwatywa moge to wyczuc, a raczej partner?czy musimy sprawdzac po kazdym stosunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem słychac pekniecie..ale najlepiej sprawdzac przy kazdej zmianie pozycji Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group