Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jaki krem zimą?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewa200



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 02, 2011 12:34 pm    Temat postu: jaki krem zimą? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój to krem perfekcyjnie ochronny z mary cohr super się sprawdza teraz kiedy za oknem mamy taką pogodę,a wasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marija333



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ostatnią zimę używałam sporo Ziaji. Ale niestety po niej dostałam jakiś wyprysków. Dlatego postanowiłam zmienić krem na jakiś przebadany dermatologicznie i pod koniec zimy zaczęłam używam krem na cerę naczynkową Siquens. Pod koniec zimy - dawał radę. Zobaczę jak będzie chronił moją cerę w następną... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena11



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też bardziej ufam kremom z apteki niż reklamowanym w telewizji. obecnie uzywam MUSTELA BEBE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

należy pamiętać, że w zimę nie powinno używać kremów nawilżających na dzień! To tylko może zniszczyć naszą cerę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na noc można ewentualnie używać kremów regenerujących,natomiast zimą- tylko nawilżających,ochronnych dzięki czemu skóra nie zacznie nam pękać podczas dużych mrozów,to bardzo istotna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group