Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaki kosmetyk na łupież pstry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 10:14 am    Temat postu: Jaki kosmetyk na łupież pstry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zorientowanych w temacie. Mianowicie dopadł mnie łupiez pstry, który jest u mnie ulokowany na obrzeżach skóry głowy i włosów. NIezbyt ładnie to wygląda ( chociaz nie jest to na pewno tak nasilone jak na niektórych zdjęciach w sieci....)

Mianowicie czy jeśli kupię sobie jakiś apteczny dobry kosmetyk na łupież to czy jeśli będę go wcierała w skórę to również pomoże? Lekarz chce mi przypisać leki ale czytałam o nich i są one na sterydach i nie hcciałabym za bardzo ich przyjmować ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 7:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię Ci się, sama rowniez nie za bardzo chciałabym coś takiego brać. Swoja drogą to co za lekarz, który startuje od razu z takiej grubej rury? Nie lepiej jest zasotosować na początku jakieś lżejsze leczenie? Nizoral czy inne tego typu szampony Ci nie pomogą bo w taki sposób to leczy się łupież zwykły. Jesli chcesz wyleczyc pstry to kup sobie raczej Pityver. Stosowałam ich szampon, potem jeszcze dokupilam sobie emulsje do ciała ( wcierkę sobie odpuściłam ponieważ wystarczyły mi te dwa kosmetyki ale teraz widze, ze jest promocja na ich stronie i mozna sobie kupić wszystkie 3 kosmetyki w cenie dwóch to myślę,ze warto jest skorzystać).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 7:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O dzieki za odpowiedź. Gddzie konkretnie jest ta promocja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stronie firmowej producenta. Możewz jeszcze poszukac sobie tych kosmetyków w aptekach, ale nie wiem czy tam również będzie zniżka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I to naprawdę Ci pomogło? W ile wyleczyłaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawde. Inaczej bym Ci o tym nie pisała. Udało mi się wyleczyć w miesiac tak jak już wspomniałam. Potem jeszcze stosowaoalm kosmetyki do czasu aż nie skończyły mi się w opakowaniach ponieważ chciałam mieć na 100% pewność,ze to paskudztwo u mnie już nie wróci. Oj powiemCi, że trochę sie z tym namęczyłam Leków doustnie nie brałam ponieważ nie chciałam brać podobnie jak Ty. Ale dużo kuracji przetestowałam. Jest sporo kosmetyków na zwykly łupież ale praktycznie niczego nie ma na łupueż pstry ( oprócz wspomnianego pityver). Te na łupież pstry maja o wiele bardziej stężone substancje przeciwgrzybicze i dlatego działają lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aggas



Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarze zawsze polecają jakiś Nizoral czy coś, ale dla mnie to nie miało sensu, bo łupież mi wracał po kilku miesiącach i też spróbowałam myć głowę Pityverem. O wiele bardziej przypadł mi do gustu. Właściwie to był mój pierwszy kosmetyk ze spoko składem i teraz zawsze patrzę na takie rzeczy, tylko niestety więcej jest tego w necie niż w sklepach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rudziakkk



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o łupież pstry to moim zdaniem nie ma, co się bać leków. Sterydy mogą być dość obciążające dla organizmu, ale jeśli inne metody nie przynoszą skutku to warto się przemęczyć. Poza tym są jeszcze inne leki, chociażby taki clotrimazol bez recepty. Przy połączeniu z szamponami z selenem czy z cynkiem powinien dać dobry efekt. Zresztą z tego co można przeczytać chociażby tutaj to takie połączenie kilku sposobów jest niezłym pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group