Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaki antybiotyk na zapalenie zęba?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladyb



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 4:25 pm    Temat postu: Jaki antybiotyk na zapalenie zęba? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, wczoraj byłam u dentysty. Stwierdził, że mój ząb nadaje się do leczenia kanałowego i że mam tam stan zapalny. Przepisał mi Duomox. Nie brałam go nigdy wcześniej i trochę się obawiam, bo mam dość wrażliwy żołądek. Macie jakieś doświadczenia z tym antybiotykiem? Występowały u Was jakieś objawy uboczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama_alicja



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie duomox jest skutecznym antybiotykiem. Bardzo szybko pomógł mi na zatoki i nie zauważyłam u siebie żadnych ubocznych dolegliwości. Jedyne co mogę Ci poradzić, jeśli chodzi o Twój żołądek, to żebyś brała jakieś osłonkowe kapsułki. Zapytaj w aptece, na pewno Ci dobrze doradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pewex



Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem zapalnie zęba i dentystka kazała mi brać antybiotyk. przepisała dalacin. moja dziewczyna mówiła ze tez go kiedyś brała i ze to nie jest najlepszy antybiotyk na zapalenie zęba, bo wyrządza wiele złego w organizmie. ale w sumie zdecydowałem, ze dentystka wie lepiej i grzecznie brałem. na szczęście w trakcie kuracji piłem też dużo kefirów i jogurtów, więc obyło się bez żadnych skutków ubocznych. No i oczywiście antybiotyk pomógł Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klopsik



Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o nie! tylko nie dalacin! Jak dla mnie zły antybiotyk na zapalnie zęba. Jakiś czas po kuracji zauważyłam, że coś niedobrego dzieje się z moim szkliwem. Nie wiem jak to opisać, ale chyba mogę napisać, że szkliwo się po prosty kruszyło Confused Oprócz tego miałam w buzi okropnie gorzki smak, czułam do nawet po dobrych kilku godzinach po zażyciu. Ohyda! Jeśli kto ni musi go brać, albo ma możliwość wzięcia innego antybiotyki to niech tak zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fionka



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Duomoxu na zapalnie zęba nie brałam, ale dalacin owszem. Bardzo mi pomógł i nie miałam żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo zażywałam kapsułki osłonowe na żołądek, więc absolutnie nie odczuwałam żadnych dolegliwości Smile Poza tym wychodzę z założenia, że jeżeli dentysta zapisuje antybiotyk to jest on faktycznie konieczny. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group