Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak zrobić ładny makijaż

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konczita



Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 4:04 pm    Temat postu: Jak zrobić ładny makijaż Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny. Mam duży problem, niedługo będę miała wieczór panieński mojej koleżanki i nie wiem, jak zrobić ładny makijaż. Zawsze jak staram się zrobić ładny makijaż, to wychodzi on dosyć karykaturalnie i wstyd wyjść z domu z takim lookiem. Więc zawsze pozostaje mi jedynie wytuszowanie rzęs i ewentualnie podkreślenie ust szminką. Nie chcę wydawać pieniędzy na kosmetyczkę, ktora sobie za makijaż wieczorowy sporo policzy. Macie może jakieś sprawdzone i skuteczne sposoby jak zrobić ładny makijaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzoli



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 5:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o makijaż, to każdemu jest ładnie w czym innym. Jednak przerysowany, niepotrzebny makijaż może zamiast ładnie wyglądającej buzi, stworzyć wrażenie maski. Według mnie lekki makijaż czyli podkreślenie delikatne oczy tuszem i ewentualnie jakąś kredką do tego wykonturowana twarz( co w sumie nie jest takie proste) i podkreślone usta, to na taką okazję wystarczający makijaż. Na pewno znajdziesz całe mnóstwo filmików, jak zrobić ładny makijaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legorius



Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto sobie pooglądać w internecie filmiki co i jak można zrobić. Sporo inspiracji w ten sposób znalazłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj się, na wiczorze panienskim ma blyszczec panna mloda:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto odżywiać regularnie rzęsy bo dzięki nim makijaż zawsze będzie wyglądał lepiej. Możecie zaopatrzyć się na przykład w taką odżywkę do rzęs: https://www.firia.pl/eleverlash-odzywka-do-rzes/. Czytałam o niej naprawdę wiele pozytywnych opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 8:48 am    Temat postu: Re: Jak zrobić ładny makijaż Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konczita napisał:
Hej dziewczyny. Mam duży problem, niedługo będę miała wieczór panieński mojej koleżanki i nie wiem, jak zrobić ładny makijaż. Zawsze jak staram się zrobić ładny makijaż, to wychodzi on dosyć karykaturalnie i wstyd wyjść z domu z takim lookiem. Więc zawsze pozostaje mi jedynie wytuszowanie rzęs i ewentualnie podkreślenie ust szminką. Nie chcę wydawać pieniędzy na kosmetyczkę, ktora sobie za makijaż wieczorowy sporo policzy. Macie może jakieś sprawdzone i skuteczne sposoby jak zrobić ładny makijaż?

POSZUKAJ w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group